Ad vrdadsa kérdése:

Lehet- e terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tegnap együtt voltam és kiszakadt a gumi és az aktus végén vettük csak észre. Szerettem volna hogy esemény utánit vegyen be, de ő nem akart mivel fél a mellékhatásaitól. Másnap reggel viszont megjött neki. Lehet- e terhes? Vegyen- e be esemény utánit? 17F 17L

2019. dec. 23. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10:

0,01% az valóban kis esély. 10 ezer esetből 1.

De akkor is kevés, ha pont te vagy az egy?

Miért ne lehetne újabb peteérés? Spontán, rendkívüli ovulációról nem hallottál még? Valóban kicsi rá az esély... De ugye ott van az a fránya "mi van, ha pont ő az az egy a sokból"

2019. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 ez egy vélemény, és igen és erre a nagyon kicsi kockázatra nem vennék be esemény utánit, hanem terhesség esetén mennék abortuszra, spontán peteerésröl hallottam, azt is, hogy nem létezik, rengeteg hormon összehangolt müködése sok napon át, abból lesz peteérés, nem tud spontán megtörténni.
2019. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%

Hmmm... Akkor azt hiszem, szólnom kell a keresztfiamnak, hogy ő nem létezhet...

Eddig úgy tudtuk, spontán peteérés volt, de ezek szerint csak a Szentlélek lehetett. 🤔

Ugyanis időben jött , rendes menzesz alatt fogant.

2019. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!