Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy ovu...

Mekkora az esélye, hogy ovu előtt 1 nappal előváladéktól teherbe estem?

Figyelt kérdés

Megszakításos módszerrel elélvezett a párom, majd kiment mosakodni, utána újból indult a dolog.


Valószínű így is nagyon kicsi, igaz? :/


(én szeretnék babát, ő azt mondta, ha majd 'becsúszik', csak akkor lesz. Előző házasságából már van 2 gyermeke)



2019. dec. 30. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A megszakítás nem módszer. Igen lehet terhesség mert az előváladékban is van spermium. Mivel ovu előtt egy nappal volt, nem kicsi az esélye. húzzatok kotont miért olyan nehéz ez a fiataloknak??
2019. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már olyan fiatal, szerintem érthető, hogy babát szeretnék 36 évesen:), vele ellentétben.
2019. dec. 30. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha a párod nem akar akkor miért nem húztok gumit? Nem lesz boldog kapcsolat ahol egyik fél nem akar pulyát...
2019. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen kérdező, már ne haragudj, de hülyeség amit csinálsz. Neked elég úgy egy gyerek, hogy valójában abszolút nem akarja a párod, de ha már becsúszott, akkor maradhat? Kb. amikor elmész a boltba és 15 dkg sajt helyett 18 dkg-ot vágnak le...á, ugyan nem ennyit kértem, kicsit több lett, de azért maradhat...

Ha nem akartok mindketten egyöntetűen babát, akkor védekezzetek! Különben könnyen egyedülálló anyuka lehetsz...

Egyébként a lehető legjobbkor voltatok együtt a babához. Az nem elég, hogy megmosakszik elélvezés után, ugyanis sperma a húgycsőben is maradhat, azt kimosni nem tudja, ha pisilt is, akkor esetleg nem lesz gond, de így megvan az esélye.

2019. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok az eselye.
2019. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
elég gennyes hozzáállásod van
2019. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 4%.
2019. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze,nekem is így lett
2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!