Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beagyazodas?

Ez lehet beagyazodas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kerlek segitsetek, mert mar nem tudok semmit. Peteeres elott 2 nappal voltunj egyutt a parommal. Nem vedekeztunk, de nem is ment belem. Persze tudom, hogy ez semmit sem jelent. Egyuttlet utan 5 nappal a folyekony nyulos folyasom ami feher-atlatszo volt, egy kis reszen sargas szinuve volt, aztan megint a rendes atlatszos folyasom folytatodott. Azota se volt sarga. Hozza kell tennem, sajnos eleg beteg vagyok, igy hat nem tudom eldonteni, hogy lehetett e ez beagyazodas vagy siman csak a betegsegem befolyasolhatta a folyasom. Elore is koszonom a valaszokat. Bocsanat az ekezetek hianya miatt.


2019. dec. 30. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem lehet sem érezni sem észrevenni jegyezzétek már meg!
2019. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Az ám. A részletesen leírt folyásból majd megállapítjuk, hogy terhes vagy-e. De nehogy véletlenül leírd, késik-e.


A beágyazódásnak nincs jele.

2019. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Beágyazódást nem lehet észrevenni...


Valószínű inkább akkor volt a tüszőrepedés, az szokott néha vérzéssel járni, az színezhette el a folyásod.


Beágyazódás idejét nem lehet meghatározni, bizonyítottan nem is igazolt, hogy az okozna úgynevezett pecsételést, van akinek alapból van ilyen baba nélkül is...

2019. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!