Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon van-e olyan...

Magyarországon van-e olyan gyogyszer, mely megszakitja a terhességet 7 hetes kor előtt?

Figyelt kérdés

Tehat fogamzás gátlot szedtem ráadasul sugárkezelésen vettem reszt betegség miatt és 15 én meg kellet volna jöjjön de nem jött teszteltem és pozitiv a kérdésem nálatok Magyarországon olyan gyogyszer mely megszakitja a terhességet 7 hetes kor előtt?

mennyibe kerül?legális?nem tarthatom meg a babat mert nem lenne egészséges


2008. nov. 19. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom legálisan semmi ilyen gyógyszer nincs. Orvossal beszélj mindenképp, ő biztos megtudja mondani milyen lehetőségeid vannak, ha a baba károsodott. De szerintem csak az abortusz jöhet szóba. Nagyon sajnálom:(
2008. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom igaz-e, de en azt hallottam, hogy a szegedi klinikan van. Termeszetesen csak orvos adhatja, orvosi ellenorzes mellett lehet bevenni.
2008. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok magyarországon,hogy egy injekciót ha adnak,a terhesség elején,akkor attól elmehet a baba.nekem is olyat akartak,csak nekem idős volt már ahhoz a terhességem:(
2008. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2008. nov. 19. 11:42
 5/10 A kérdező kommentje:
mennyi idos terhes voltal en 4 hetes vagyok kb
2008. nov. 19. 11:43
 6/10 A kérdező kommentje:
mivel tudtomal a terhességet az utolso havitol számitják nem?
2008. nov. 19. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, az utolsó mensi első napjától számítják a terhességet!

Mindenképp keress fel dokit, hogy károsodhatott-e baba! És minél hamarabb mész, annál több esély van, hogy injekció vagy ilyesmi meg hozza a "hatást".

Sajnálom, ami történt!

Ahhoz persze nem értek, hogy károsodhatott-e, mert ha pl. 2 hete történt a sugárkezelés, akkor szerintem, a babának semmi baja... De hamar doki!!!!

2008. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én irtam az injekciót.

Ha megszeretnéd tartani,mindenképpen keress fel egy orvost,hogy vizsgáljon meg,a babádat,hogy mennyire károsodott.De szerintem van rá esély hogy megtarsd,ha szeretnéd.Én 10hetes voltam,11hetesen vették el:'(

De ha mág is elvennék tőlled,akkor kérdezz rá az injekcióra.beadják neked,és elvetélsz.Nem kell abortuszra menned.Sok erőt neked.

2008. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én írtam a szegedi klinikát és most, hogy olvasom a többi választ, minthe injekció rémlene.

Nem tudom, meg tudod-e oldani, de jó lenne, ha már holnap elmennél dokihoz. Ha úgy érzed, falba ütközöl nál, akkor menj el másik dokihoz is.

2008. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi nagyon aranyosak vagytok amugz most egz hete volt a sugarkezelés a baba bisztos károsodott sajna elmegyek dokihoz a baj h a romániában szatmárnémetiben élek és nem tudom h elég e csak csengerig mennem h megoldjam a problémám
2008. nov. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!