Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfön kellett volna megjönnie...

Hétfön kellett volna megjönnie, de nem jött. Tegnap meg ma a teszt negatív. Reggelente hányingerem van, (néha még napközben is), száraz vagyok és fent van a méhszájam. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.. van akinek később mutatja ki.:)
2010. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából holnaptól lenne aktuális a tesztelés.Reggeli első pisi stb.

Az jó jel, ha fent van a méhszáj, rem. nem fog megjönni!

2010. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.Olyat is hallottam,hogy a nemvárt után 2-3héttel mutatta csak ki a babát.Függ a terhességi teszt érzékenységétől és a hcg szintedtől is.Drukkolok!
2010. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek teszteljek holnap reggel az elsöből? Vagy várjak hétvégéig és az a tuti?
2010. júl. 21. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már biztos nem bírnám !!!!!! Most azonnal tesztelnék. Halványan is de már elvileg mutatni kéne annak a tesztnek. De a hétvége biztosabb valószinu nálam turelmetlenebb ember nincs.
2010. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel az elsőből próbálj egy érzékenyebb teszttel.
2010. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szörnyen türelmetlen vagyok, úgyhogy biztos tesztelnék azonnal. Ha tudsz várni holnap reggelig, akkor csinálj az első vizeletből egy 10-es erősségű teszttel!
2010. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!teszteltél?
2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött közben. :-(
2010. júl. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!