Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkezik az ovulációs...

Mikor jelentkezik az ovulációs fájdalom? A petesejt kilökődése előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki félre értené, nem úgy értem, hogycikluson belül mikor, ezzel tisztában vagyok. Kétféle verziót olvastam és kíváncsi vagyok. Ami szerintem igazabbnak tűnik, az az, hogy a petesejt kilökődése előtt, mikor növekszik a tüsző és akkor marad abba, mikor a sejt kiszabadult. Viszont olvastam egy másik eshetőséget, hogy kilökődés után, mert valami folyadék is kijut, ami kicsit maró hatású és ezért fáj. Én minden hónapban elég intenzíven érzem és mivel most fogjuk kezdeni a baba projektet, érdekelne hogy mi az igazság
2020. jan. 9. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második a helyes, bár ezt a maró hatást nem tudom hol olvastad 😜 a tüsző egy folyadékkal tele “zacskó” amiből kiszabadul a petesejt. Az ebből kiáramló folyadék okoz irritációt
2020. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban megszenvedem ezt is. Van hogy fél napig menni is alig bírok. Ezen már én is agyaltam hogy amiatt fáj mert már akkora, vagy mert a folyadék irritálja. Nagyon megoszlik a felvetés erről. Öröm az ürömbem hogy nem kell lh teszt.
2020. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szenvedek vele, de igen legalább teszt nem kell 😄

Sokáig azt hittem hogy ilyenkor fel vagyok fázva. Akkor jöttem rá mi ez mikor elkezdett komolyan érdekelni a babatervezés és jó mélyen beleástam magam a témába. Viszont ezt a folyadékot mégcsak egyszer olvastam pár napja és ez megzavart

2020. jan. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!