Ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
25 napos ciklusaim vannak, elvileg az lh tesztnek ez alapján már kedden pozitivnak kellett volna, de még ma is negatívat jelzett. Mi lehet a baj?

2020. jan. 10. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnapodon vagy?
2020. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AkireM ***** válasza:
Szerintem fugg attol is h hol vetted a tesztet... en fertinetrol rendeltem 50db ot igy volt hogy napi 2x hasznaltam es teljesen negativ volt mindig... mar elis hataroztam h ebben a honapban megyek kivizsgaltatni magam mert mar 3 honapja nem volt peteeres a teszt szetint... most vagyok 6 hetes terhes.... tehat elofordul hogy megsem mutatja...
2020. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a 13. napom.


Illetve elnézést a hülye kérdsért, de egyrészt most csinálok ilyet először, másrészt a tájékoztató sem egyértelmű: a tesztet csak pár mp-ig kell a vizeletben tartani, mint a terhességi tesztet, vagy 5 percig végig?

2020. jan. 10. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

10-15 másodpercig, én úgy szoktam, hogy kb a tesztcsíkig szívja fel.


Lehet, hogy azért nem lett pozi, mert neked érzékenyebb kell. Pl nekem 25ös soha nem lett pozi, 20as vált be. Az lh csúcs mindenkinek más mennyiségő, nem kötelező 25öt elérnie. Érdemes lehet érzékenyebbel próbálkozni. 25 napos ciklus esetén 9. napon érdemes elkezdeni tesztelni.

2020. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutattak a drogériás tesztek pozitívat. A vateráról rendeltem 20db-ot, magasabb érzékenységűt. Az bevált.
2020. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek


dm-es expect lh teszt. a tajékoztató azt írja 5 percig benne kell lennie a vizeletben

2020. jan. 10. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Lh teszt nekem mutatott pozitivat, de nem akkor volt ovum 😄
2020. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!