Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki átlag 28 napos...

Esett valaki átlag 28 napos ciklus elején teherbe (mensi után 4 nappal)?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem akkor, hanem a 30. napon. Minden előfordulhat.
2020. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Mi ciklus 8. És 9. Napján nem védekeztünk (cirka 3-4 nappal a menzesz után), és 2-3 nappal később lehetett (nagy eséllyel volt is...) peteérésem (egyértelmű jeleit érzékeltem).


Mostmár 3 napja eszméletlenül feszül a méhemnél az alhasam, tejszerű folyásom van, de van még 10 napom a menzeszig... létezik, hogy beágyazódás, esetleg teherbeesés nagyon korai tünete? Előtte nem volt még ilyen.


Természetesen szeretném, ha sikerülne, örülnék a babának. :)


Persze lehet, hogy ez csak premenstruációs érzés, de a menzesz még távolabb van...

2020. jan. 15. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen tüneteim vannak és 23.-án kéne megjönnie. Írok üzenetet
2020. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok! Nekem egész más tüneteim voltak, de az nem jelent semmit. Beágyazódásnál pecsételő vérzésem volt 1-1 napig mindkettőjüknél. Illetve koraterhességi tünet a brutál fáradtság, kifulladás a lépcsőn, hangulatingadozás. Viszont minden szervezet más.
2020. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most elmúlt a fehér folyás, az enyhe hasfájás megmaradt. Mostmár inkább száraznak mondanám magam, így sajnos nem reménykedek tovább. (Persze ettől függetlenül létezhetnek csodák, bár úgy lenne :) ).
2020. jan. 17. 13:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért nem reménykedek tovább, mert legjobb tudomásom szerint a terhességek 90%-a tejszerű folyással, méhfajdalommal indul a ciklus vége felé (ahogy nekem is tartott 4 napon keresztül), de sajnos elmúlt. 7 nap múlva elméletileg megkellene jönnie.
2020. jan. 17. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az volt az ovud...hasonló tünetek jelentkezhetnek
2020. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 rendszeresen ciklus 10-12. Napján ovulálok, most is így volt... ez, ami most cirka 4 napig tartott, sűrű fehér folyással járt, míg nálam a peteérés híg,tojásfehérjésszerű nyákkal jelentkezik, egyértelműen tudom mindé egyes hónapban, mikor van. Ez nem az volt, az biztos, ez nálam már ciklus 20 napja, azon a napon pedig teljességgel esélytelen nálam ovuláció.
2020. jan. 17. 14:02
 9/10 A kérdező kommentje:
A védekezés nélküli aktust követő 2-3 napon volt ovum.
2020. jan. 17. 14:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Lett belole baba vegul?
2020. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!