Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen normális?...

5 hetes terhesen normális? Veteles?

Figyelt kérdés
Az 1 hét alatt masodjara keltem fel ejjel nagy gorcsokre, es parszor a wc papiron lattam csak vereses folyast, volt rozsaszin folyasom is. Tegnap este pedig veres volt a bugyim, de azota semmi. Holnap megyek orvoshoz. Szerintetek?

2020. jan. 17. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen vérzéssel nem várunk, hanem bebattyogunk az ügyeletre. Lehet, hogy vetélés, lehet, h meg tudják állítani. Lehet, hogy nem az. Ezt mi nem tudhatjuk.
2020. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AkireM ***** válasza:

Szia , sajnos barmi lehet foleg ilyen korai terhességnél... viszont nekem is volt 4-5 hetesen verzes es nemis kicsi, viszont en epp a wcn vegeztem a dolgom es nagyobbat nyomtam ezert elpattanhatorr egy er odalent es ezert lett elenk piros verzes 1x akkor es tobbet nem, azota mar 7 hetes vagyok es minden rendben van :)

Nem lehet hogy teis sokaszor megerolteted magad?

2020. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, epp ezert aggodom! :( Ijeszto volt a fehernemumon latni...
2020. jan. 17. 19:33
 4/6 AkireM ***** válasza:

Ja az lemaradt hogy azzonnal benennék az ugyeletre! Lehet progi potlas kell lehet holnapra mar keso!

Inkabb kuldjenek haza az orvosok hogy minden oke mint hogy ne menj ....

2020. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi a helyzet?
2020. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jártál dokinál?
2020. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!