Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negativ, a menstruacio...

A teszt negativ, a menstruaciom kesik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja kesik,reggeli vizeletbol a teszt negativ!(x epil)

Azert gyanakszom mert menstruacio elott 7-10 nappal kezd el fajni a mellem, majd keses nelkul pontos idoben megjon, azzal egyutt a mellem fajdalma elmulik. De most ez nem igy tortent. Par napja faj a mellbimbom(ami amugy nem szokott fajni),a mellem odlalt fajdogal, es a verzesem nem jon. Neha erzek olyan tipikus meg fog jonni erzest,de hamar abbamarad. Arra lennek kivancsi hogy valaki jart-e mar hasonlo cipoben es ha igen akkor baba lett belole vagy sem? Termeszetesen ha par nap mulva sem jon meg ujbol tesztelek hiszen az is benne van a pakliban hogy nincs eleg Hcg a vizeletemben, vagy csak szimplan ez egy ilyen honap.

Nagyon szepen koszonom elore a kedves valaszokat! :)

25/N



#terhedsegi teszt
2020. jan. 18. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen kifejtetted, szerintem más sem tud mást mondani. Valószínűleg nem, de az esély nem nulla.
2020. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Stressz, diéta, intenzív sport, stb. miatt picit meg tud borulni a ciklusa az ember lányának. Vagy esetleg hormonzavar is képbe kerülhet.

Szerintem nem vagy terhes, de 1 héten belül én biztosan megismételném a tesztet. Ha ismét negatív, akkor nőgyógyász. Ha nem, akkor is. :-)

2020. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :D
2020. jan. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!