Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat hibás eredményt a...

Okozhat hibás eredményt a terhességi tesztnél? A többi lent. Nem vagyok teszt "szakértő" csak másodjára tesztelek és bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy tesztet 34.napomon vagyok. Gravi csöpögtetőset. Elvileg 3 cseppet kell a próbaablakba tenni, de alig csinált valamit és tettem hozzá még kettő cseppet. Ezután jött csak ki maga a kontroll vonal és halványan, de a T vonal is. Szerintetek lehet, hogy mivel nem 3 cseppet tettem, hanem 5 -öt ezért van és akkor így viszont értékelhetetlen? Vagy ennyi nem számít és merjek örülni? Köszi a válaszokat.
2010. júl. 22. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy! Gratulálok!
2010. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is terhes vagy!:)

De próbáld ki olyannal, ami poharas. Tehát pisi a pohárba, bele a teszt 3-4 perc alatt eredmény. (reggeli első pisi)

2010. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy. Gratulálok.
2010. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegy a 3-5csepp:-)

Gratu a babához:-)

2010. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Hogy megnyugodj, pár nap múlva csinálj mártogatósat, aztán doki.

2010. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!