Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodás vérzés tarthat...

Hvtina kérdése:

Beágyazodás vérzés tarthat 2-3napig közepes vérzésel?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk 8-án a párommal 26-ara vártam a menstruációt 25 én megjöt 27 reggel már nem volt vérzés együtt lét után párnapal hasi fájássaim voltak lehetek terhes? 28 napos ciklusom van

#terhesség #Beágyazodá
2020. jan. 27. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan hogy beágyazódási vérzés. Menstruáltál 2 napig.
2020. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez menstruáció volt.
2020. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű de esetleg tesztelj egyet.
2020. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg menszi volt, de ha biztosra akarsz menni, reggel tesztelj egyet.
2020. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha görcsöltél is, akkor mensi.
2020. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen hosszúak szoktak lenni a vérzéseid? Azért 2 napos menstruáció nem tekinthető teljesen mindennaposnak.

A beágyazódási vérzés az nem a nemvárt idején lenne, ha lenne, inkább előtte egy héttel. Nekem amúgy volt egy pici vérzésem a feltételezett beágyazódás ideje körül, nem tudhatom, hogy beágyazódási vérzés volt-e, vagy sem, nem mentem vele orvoshoz azonnal, ugye itt mindenki állítja, hogy ilyen nincs, nekem ovu utáni 5 napon reggel pisilés után picit véres volt a papír, szóval ki tudja. De ennyi, nem volt menstruációra hajazó vérzés egyáltalán. A nemvárt idején is vérezgettem, kb ennyit, két egymástól független napon, egy szombaton meg a rákövetkező hétfőn reggel a papíron vér volt, de aztán semmi több. Most vagyok 14 hetes.

2020. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem


A beágyazódás az egy kis pecsételés maximum.. utána az ürülhet még aznap rózsaszínen vagy barnás krém színnel / alvadt vég a hüvelyváladékban/



És baromi ritka..


Nekem 1 terhesség alatt volt csak.. azt hittem megjön több nappal hanarabb, az egyébként pontos menstruációm.

Reggel a papíron barnás piros..

Ok mensi.. tampon fel...

Beértem munkába, csere.. nah abban annyi volt, mint amikor már a végén nem teszel újat..

4 nap múlva az igazából esedékes időpontban pozitív lett a teszt ..


Többi terhességnél nem is volt ilyen.

2020. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 napos szokot leni elso 1 nap ephogy masodik 2 nap nagyon utana meg mar alig
2020. jan. 27. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább lapozgasd a nyelvtankönyvet...
2020. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor sem beágyazódás lehetett, az általában menzesz előtt egy héttel van és mint írták nagyon ritka és csak pici vérzéssel jár mondjuk fél napig. Viszont van, aki - általában kedvezőtlen hormonszint miatt - a terhesség első 1-2-3 hónapjában vérzik (jellemzőbben visszatérően a menzesz időpontjában, de van, aki attól függetlenül). Szóval terhesen is lehet vérzés, de azért az sosem normális és statisztikailag nem is jó jel. Ha gyanúd van, tesztelj és kiderül. Bár én nem tartom valószínűnek, inkább olyannak hangzik, mintha ebben a hónapban valamiért vékonyabb volt a méhnyálkahártyád, előfordulhat ilyen néha. Nem kerül sokba egy teszt, ha babát terveztek, amúgy sem árt, ha van otthon, és jobban megéri megcsinálni, mint agyalni.
2020. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!