Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mitől lehet ez?

Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudom nem láttok belém, de hátha más is volt így.

Lassan egy éve szeretnénk a férjemmel babát, de nem jön, pedig egészségesek vagyunk (hadd ne írjam le hány és hány vizsgálaton és intézmenyben vettünk részt).

Régebben ovu tesztet használtam, ma már nem, mert csak plusz stressz faktor. Kb két hónapja úgy vagyunk vele, ha jön jön, ha nem akkor nem.

A ciklusom 29 napos, és most 23.-an volt elvileg az ovulációm. Ma reggel mikor elmentem pisilni ilyen nyúlós nyálkás valami jött ki belőlem egy pici foltban pedig kis alvadt vér foszlany volt benne. Azóta semmi nincs a tisztasági betéten, enyhén görcsölget olykor olykor a hasam, de ennyi. 7.-én kellene megjonnie, szóval még korainak tartom, hogy annak a jele legyen. De akkor mégis mi volt ez reggel? Tény, hogy hajnalban (kövezzetek meg...) mikor a férjem elment dolgozni maszturbáltam (mióta méhpempőt eszek nagyobb a szexuális étvágyam, ja és ma amúgy szabadnapos vagyok, mielőtt valaki ebbe kötne bele).

Szóval nem tudom mi volt ez, bár a nyálkás nyúlós cucc lehetett a maszturbálás miatt is, de a kis vérfoszlányt nem tudom mire vélni.

Valaki ha tudna valami okosat mondani azon kívül, hogy várjam meg a 7.-et és ha nem jön meg addig, akkor teszteljek, annak megkoszonnem!


2020. jan. 30. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
tesztelni még tényleg nem érdemes, de szerintem lehetett beágyazódés. más ötletem nincs
2020. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A beágyazodas jár ilyen tünetekkel?
2020. jan. 30. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
A beágyazódás nem jár semmilyen tünettel.
2020. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valakinek mégis, több helyen is olvastam.
2020. jan. 30. 14:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én inkább a menzesz megjovetelere tippelek, csak az meg még egy hét.
2020. jan. 30. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a,, furcsa,, dolog volt velem kB 1 hete.
2020. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! És mitől volt?
2020. jan. 30. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Fuh, de jó volt ezt végigolvasni. Mitől? A nagy semmitől, nekem is van folyásom, mint minden nőnek, de ilyen szinten felesleges elemezgetni szerintem.
2020. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező én is olvastam a hobbitokról de mégsem léteznek...
2020. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az már sose derül ki sajnos. De tudom miről beszélsz.
2020. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!