Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jelentett babàt a...

Kinek jelentett babàt a rozsaszin pecsételgetés menstruácio helyett?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel kezdődött nekem is 😑De mivel már többször voltam hasonlóan, így már nem reménykedem
2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem rózsaszín volt, hanem barna, és nem hiszem, hogy babát "jelentett", de tény, hogy barnáztam. És terhes voltam. De soha nem volt piros vagy rózsaszín friss vér benne.
2020. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 30. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barnás maszatolás volt a nem várt napjától, teszt pozitív, baby jön, nőgyógyász megerősítette, ultrahang kiderítette hogy méhen kívüli terhesség . Szóval a rózsaszínű pecsételés menstruáció, míg barna baby de az sem a jó így.
2020. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy hormonhiàny kèrdező, menj orvoshoz minèl elöbb ès nèzesd meg!
2020. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3ból 2 gyereknél volt ilyen. De csak közvetlenül elmaradáskor, amikor a teszt már pozitív lett. Normál terhesség, normál időre.
2020. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!