Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy hormonzavar?

Zsuzsi087 kérdése:

Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
A történet röviden: 11-ére vártam a mensim. (Gyógyszert szedek, nem terveztünk babát, már van 2 kislányom, 8 hónapja szedem a Yadine-t, óramű pontossággal működött eddig a menses ...)Nem jött meg vasárnap, hétfőtől 2,5 napig enyhe vérzés, majd elmúlt. Terhességi tünetek 10-étől (émelygés, gyomorégés, szédülés, hasfeszülés, mellfeszülés - nagyobb is lett, fáradékonyság). Tejbelövelés 11-étől! Negatív teszt múlthéten és ma is. Tegnap óta barnázás,erősödik. Szerintetek? Szombaton természetesen megyek orvoshoz, de lehet, hogy még holnap!
2010. júl. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha negatív a tesz,akkor tuti nem vagy terhes.Lehet,hogy ez a gyógyszer nem megfelelő neked,és bekavart.
2010. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, én aztán tényleg nem akarom bebeszélni a babát magamnak. De mégis miért kavart volna be a gyógyszer, amikor eddig teljesen jól működött - mint a nagykönyvben meg van írva. Egyébként már régebben, az első terhességem előtt is szedtem. Nem tartom kizártnak ezt a lehetőséget, de nem is logikus számomra. Esetleg más variáció?
2010. júl. 23. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nem szedtél esetleg valamilyen ( nem fogamzásgátló ) eredetű gyógyszert? talán még az is befolyásolhat.
2010. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmilyen gyógyszert, nem ittam alkoholt ami befolyásolhatta volna a fogamzásgátló hatását. Viszont többször volt kisebb hasmenésem.

Remélem holnap választ kapok a dokitól, mert már nem tudom, hogy mit is gondoljak.

2010. júl. 23. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hasmenésed van,akkor kevésbé hat a gyógyszer.
2010. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál: terhesség volt. :(
2010. júl. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!