Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Volt mar valakinek...

Csajok! Volt mar valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés

Egyatalan nem vagyok rafeszulve a kerdesre , meg mielott valaki elkezdeni kotekedni ,hogy bekepzelem magamnak.


Szoval a menstruaciom kesik kb 10 napja.

Aminek az elejebe nem tulajdonitottam nagy figyelmet mert valtozi hosszusaguak a ciklusaim. Viszont 4 napja folyamatosan hanyingerem van, es fajnak a mellem egy ideje.(azt hittem negfog jonni , mert szokott elotte fajni) Tegnap a munkabol is hazamentem annyira fajt a fejem es azzal parhuzamosan azert imadkoztam,hogy hanyjak vegre ne csak kerulgessen. Mellettem az asztalon levo ebed szaga szo szerint feszultte tett.Nem az egesz napomat kiserik a rosszulletek csak idoszakosan vagyok rosszul Mivel ezt mar elegge furcsalottam vettem tegnap 2 tesztet is. De mindketto negativ lett.


Nem nagyon tudom hovatenni ezt mert menzesz elott sose szokott ilyen lenni es mar igencsak megkellett volna jonnie.


Volt mar valaki hasonlo cipoben? Lehetseges ,hogy meg nem mutatja ki a teszt es megis baboca van a dologban? Ha nem akkor mitol lehetek ilyen atkozottul szarul?



2020. febr. 12. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A teszteket hány nap késéssel csináltad? Nekem 10 nap késésnél mutatott csak pozit.

Most 35 hetes vagyok.

2020. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért 8-10 nap késésnél az esetek nagy részében elég megbízható már egy negatív teszt. Mindenesetre tesztelj tovább, lehet, hogy terhes vagy, lehet, hogy csak vírusfertőzés.
2020. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!