Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem e az építésve...

Teherbe eshettem e az építésvezetőtől? Mivel munkahelyi kaland nagyon aggódom. Ciklus 12. napján voltunk együtt mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Az a pici baba jem tehet semmiről.Sajnos ez van ha az ember nem figyel.
2020. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért megemlíteném neki.. 😊
2020. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
ha meg talalkozunk es rakerdez igen.igen megtartom szuleim nagyon lecsesztek.De mivel en nekik nagyon nehezen jöttem össze ezért az abortusz szoba nem johet.A szuleim már idősebbek.47 51 . Anya azt mondta ha megszultem csak akkor mondjuk el a pasinak. Mivel ő ott egyfőnök tipus mindig mindenkit leordit a legkisebb dologért és így félni kell nehogy esetleg megverjen akár ha feldühödik mint a munkasokra. Mert néha utánuk szokta dobni a papucsát vagy üdítős flakonját.Dühös típus.
2020. ápr. 6. 00:35
 54/56 anonim ***** válasza:
Miujsag azota veletek? Elmondtad neki a babat?
2020. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
nem most sajna nem dolgozom ott már talán majd kesobb felkeresem
2020. máj. 3. 22:24
 56/56 anonim ***** válasza:
Felkerested azóta?
2020. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!