Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki negatív ovu teszt...

Lett valaki negatív ovu teszt ellenére terhes?

Figyelt kérdés

Nekem már 3. hónapja folyamatosan negatívak az lh tesztjeim. Sokáig nem is látszik 2. csík, aztán hirtelen megjelenik egy közepesen erős majd másnap újból eltűnik:(

Hőmet nem mérem, sokszor éjszaka dolgozom 12 órában.


2020. febr. 17. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet

de ha rendszeresen negatív akkor valami gond van

2020. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt nem volt elég érzékeny. Facelle tesztet használtam, több hónap után sem volt pozitív. Aztán a netről(vatera) rendeltem egy erősebb érzékenységűből vagy 20 db-ot, nem volt drága ( annyi volt mint a facelle, de ugye abban csak 3 db van talán). Mivel nem sajnáltam a pénz miatt, több napig teszteltem vele. Erős pozitív lett és összejött a baba. Őszintén nem tudom, h. azért mutatott végre ovut mert érzékenyebb teszt volt vagy mert korábban rossz napokon teszteltem. Egy próbát megér szerintem.
2020. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AkireM ***** válasza:
Szia en is rendeltem netrol a legetzekenyebbet es jo sokat , hogy tudjak reggel este is csinalni... sohaem volt pozitiv... 12 hetes vagyok most :)
2020. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a vaterás 20-as mutatta szépen. A 25‐ sose lett pozi, a 15-ös meg már túl érzékeny volt 5 napig pozi volt xD


Próbálj érzékenyebbet :)


Ovu nélkül nincs terhesség!

Olyan van, hogy érzékenyebb teszt kell. Meg olyan is van, hogy hibás egy széria vagy pár darab teszt, de azért nem minden hónapban... mivel erősödő tesztet láttál csak az érzékenysége lehet a ludas.


Sok sikert.

2020. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most néztem, 25-ös one step tesztet használok. Akkor lehet érzékenyebbet kellene vennem. Bár ezen annyira halvány a 2. csík a legerősebb napon is, hogy kb. fele olyan erős csak :( szóval lehet hogy ez az érzékenyebben se lenne pozitív...

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 18. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!