Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta után hogyan tovább?

Ciszta után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy cisztám 1.1cm es.

Peteérésem nem volt, ovulációs tesztek alapján figyelve. Annak a cisztának ki kell fakadnia?már nagyon sokat késik.terhes nem vagyok,doki csak a cisztát látta. Az mondta akár még hetek is lehetnek mire menstruálok. Mi hatására tud kifakadni? A menstruációig már rendes peteérésem nem is lesz? A következő hónapban már lehet jo lesz?



2020. febr. 20. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi lennek
2020. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fakadt ki, hanem növekedett. Végül műtéttel eltávolították.
2020. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként egyfolytában fáj a hasam, az a mindjárt megjön érzés, hol jobban hol kevésbé. Az nem jelez semmit hogy eltünöben van? Vagy csak a ciszta miatt fáj?
2020. febr. 20. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

10 bol 9 ciszta távozik a menzesszel.

Nekem mondjuk sok cisztam volt de egy műtétem sem (nem vagy PCOS)

Nálam az volt a baj, hogy nem repedt meg a tüsző, abból ciszta lett, kb 1-2cm de volt már 4cm-es is.

Egyedül azzal volt gond, akkor norcolut öt kaptam, hogy megjojjon.

És utána kaptam végre clostylbegitet, hogy normális nagysagura nojjon a tüsző és megtudjon repedni.


Szerencsére ez az egy closty kúra elég is volt. Ennek 3 éve :)

2020. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!