Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt teherbe estem?

Menstruáció alatt teherbe estem?

Figyelt kérdés
14 nappal ezelőtt volt a menzeszem és védekezés nélkül voltam együtt a férjemmel. A menzeszem két napján is. Egyik napról a másikra elmúlt a mensim. Majd két három nap múlva mindjárt megjön érzésem volt, a hőm akkor picit magasabb volt. Azóta a hőm beállt 36.5 re (pajzsmirigyes vagyok nekem azért alacsonyabb) tegnap reggel mellfájdalom, és volt egy kicsi tejszerű folyás, ma csak cici fájás de semmi folyás szóval pete érésem nem lehet és a hőm is ma leesett 36.1 re. Mindjárt megjön érzésem van. Gondoltam rá hogy esetleg baba lehet. Valakinek össze jött így? Legközelebb március 20 köré várható a menzeszem. A kicsi tejszerű folyás tényleg nem volt sok. Azóta szárazság van, és csipked a méhem... Voltam már babás de nem ilyen volt... Tapasztalatok?

2020. márc. 4. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Most van ovulációd.
2020. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napok száma alapján esetleg. De száraz vagyok mint a sivatag és nekem nem középidőbe van ovulációm,az biztos 38 éves vagyok már kitapasztaltam.
2020. márc. 4. 09:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy valamiért eltolódott, de akkor valaminek kellene lennie. De ilyen sivatagi helyzet mellett?
2020. márc. 4. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég gyakran elöfordul, hogy a menzesz alatt lesz valaki terhes.

Ha azóta eltelt két hét - ahogy írtad, igen -, akkor vegyél egy tesztet.

2020. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A terhesség nem így néz ki.
2020. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen alacsony testhővel kb kizárt

De a leírásod alapján se valószínű

2020. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján, egyáltalán nem vagy terhes, tökéletesen megfelelnek a tüneteid az ovunak, a leesett hő is ezt mutatja. Tök mindegy, hogy 10 vagy 30 éve menstruál az ember, bármikor változhat, sőt a tünetek is jönnek mennek, ovukor is meg mensikor is.


Pl én nekem soha nem volt folyásom ovukor sőt tünetem sem, még is volt ovu, terhes is lettem, azóta viszont rosszabb mint mensikor.


Ovuidőben vagy ovus tünetekkel ovus hőmérséklettel szúrkáló méh érzettel Ovulálsz ennyi.


Terhesség alatt pedig nem esik vissza a hő, főleg nem a legelején.


Használj lh tesztet, ha biztosan szeretnéd tudni az ovudat, de a fejem teszem rá, hogy most van ovud.

2020. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy LH teszt lehet jó lenne.
2020. márc. 5. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!