Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után másnap alhas...

Együttlét után másnap alhas szúrkálás, mindkét petefészek enyhe fájdalma, mi lehet?

Figyelt kérdés

Pénteken voltunk együtt. Szombaton enyhe petefészek fájdalmat éreztem elég sokszor. De nem mensi szerű fájdalom volt. Ma pedig 1x volt piros kis darabkás folyásom.

Tudom hogy terhes ennyitől még nem lehetek. Rendszertelen a ciklusom, nem tudom pontosan hol járok. (Tudom, orvoshoz menjek, tetessem rendbe magam.:D)


2020. márc. 8. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Köztes vérzés, menstruáció, gyulladás, erősebb együttlét, meg még ezer oka lehet. Nyilván ha ebből az együttlétből terhes is lennél, az még gyakorlatilag be sem következett, tehát azzal nem lehet összefüggésbe hozni.

Egyébként nagyon jól tudod, fordulj orvoshoz és tetesd rendbe magad! :)

2020. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is várok a babára, de egyuttlet utan 1-2 nappal meg nem gonsolok semmire... legeslegkorabbi “tunet” ovu+egyuttlet utani 7-10. Napon lehet, a beagyazodas, nagyon ritka, ha azt valaki erzi! A hónapok alatt amióta probalkozunk (7) minden honapban mindig valami mas “tunetet” ereztem es sosem volt baba sajnos! Kitartas!
2020. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolso vagyoo, hozzatennem, hogy szerintem neked most volt ovud, az is jarhat kis verzessel
2020. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!