Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki kizárólag fiút szeretett...

Aki kizárólag fiút szeretett volna és sikerült is, milyen praktikat próbált illetve időzítve voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 05:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki kizárólag fiút szeretett volna és sikerült is, nos annak mákja volt. Pont, akkora, mint eltalálni a "fej, vagy írás" eredményét. Erre nincs működő praktika.
2020. márc. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen praktika csak babona, kuruzslás, semmi több. De próbálkozzatok nyugodtan, csak pénzt ne adjatok érte.
2020. márc. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Max növelni tudod az esélyt, de biztosra nem mehetsz.

Elvileg a fiút hordozó spermiumok gyorsabbak, a csajokat hordozók tovább élnek.

Kimutatták, hogy azok közül, akiknél ismert a fogantatás időpontja, ez minél közelebb van az ovulációhoz, annál nagyobb eséllyel születnek fiúk. De ennyi.

2020. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú-lány ikreim vannak. Nagylétszámú ikres csoportokban vagyok benne, ez a leggyakoribb felállás. Egyszerre fogannak, teljesen azonos körülmények között, stb. mégis mindkét nem képviselteti magát.
2020. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiukat akartam, de nem időzitettünk semmit sehova, csak együtt voltunk, amikor jól esett. 2 fiunk van. Szerintem véletlen.
2020. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kínai fogantatási naptár mindkét gyerkőcnél bejött. Kíváncsi vagyok, a harmadiknál is összejön-e. Fiút szeretnénk.
2020. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Elsőnél lány szerettünk volna, lány lett.

Másodiknál fiút szerettünk volna, fiú lett.

Harmadik mindegy volt 😁

Es ugy jott össze, hogy totál véletlenül epp szerencsénk volt.

2020. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak apukán múlik.

Lányt szerettem volnam. Legutóbbi uh-n azt is mondták, holnap lesz a következő, de még lehet belőle fiú, ha eddig elnezték. Nem fogok elkeseredni, nagyon várom már hogy köztünk legyen.

2020. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!