Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek halványan látszódi...

Szerintetek halványan látszódik a második csík vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Dpo.9

##teherbeeses
2020. márc. 10. 14:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
61%
Hol sértegettelek áruld már el?! Azzal, hogy leírtam nem véletlen kell megvárni, hogy késsen?? Ebben semmi sértő nincs, ez tény, de akkor minek teszel fel kérdést, ha mindenen behisztizel? 🤦🏽‍♀️
2020. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
48%
Aki azt mondja, ráér addig amig orvos latja, ne okoskodjon bele! Van akinek a pozitiv teszt láttán AZONNAL progeszteron potlast kell kapnia!!! Ha megvárná a nemvártat, akkor valószínűleg meg is jonne neki, mivel nincs alapbol eleg progi ahhoz, hogy fenntartsa a terhesseget! Szoval mire dokihoz jut, mar reg levalik a mnyh!
2020. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
73%
Kedves utolsó...nekem is azonnal kellett progi, de a doki úgy mondta, nem kell lóhalálában rohanni...mert amíg nem késik lehet kémiai is...igen is meg kell várni míg késik egy két napot és határozott pozi teszttel menni a dokihoz. Bőven elég késés után. Nyilván nem hetekkel, hanem az első uh-t megelőzve....egy orvos sem ajánlja hogy nem várt előtt rohanjon páciens egy talán pozi teszttel....
2020. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
61%

Halványan ott van a 2. csík. :)

Én halványabbat teszteltem 9 dpon, utána fokozatosan erősödött, és minden nap teszteltem.

Orvoshoz menstruáció napján mentem délután, nem vártam meg, hogy késsen. Volt már egy vetélésem, még ha tudtam nem is fog látni különösebben semmit, a lelkem megnyugtatásáért mentem. És milyen jól tettem, nem volt egyáltalán sárgatestem, így egyből progeszteront kellett szednem, vastag méhnyálkahártya volt. Azóta szépen fejlődik a csodám. 🙏

Így hát kérdező, akkor menj orvoshoz amikor jónak tartod, ha továbbra is lesznek halvány, vagy erős tesztjeid.

Drukkolok!😊

2020. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
49%
Valami van ott, drukkolok!!!
2020. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ott semmi, teljesen egyértelműen negatív a teszt, nyoma nincs halvány második csíknak! Nem viccből kell megvárni a késést, fölösleges ennyivel korábban tesztelni..
2020. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
45%
Beképzeled, nyoma nincsen második csíknak, negatív.
2020. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Én is látom . De csinálj másmilyen tesztet :) várjuk az eredményt . Drukkolok
2020. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
45%

Én is látom..

De baromi korai.. én még nem örülnék

2020. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok,mai tesztem


[link]

2020. márc. 11. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!