Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesvitamint recept...

A terhesvitamint recept nélkül kérhetem a gyógyszertárban? Ha felírná az orvosom, akkor kedvezmény járna rá, vagy így is úgy is ugyanannyiba kerül?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem tegnap a nődokinál, hogy javasolja-e a szedését a tervezett terhesség előtt pár hónappal, és végül is azt mondta, hogy szedhetem, de nem írta fel egyiket sem, és nem is ajánlott konkrét vitamint.
2008. nov. 21. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
nem hiszem, hogy felírja vagy hogy olcsóbb, ha felírja. Egyébként szedheted, de szerintem ne vidd túlzásba. Én is szedtem és ismerek még olyat aki szedte és hatalmas babák lettek, az enyém majdnem 4 kiló császáros lett. Szerintem a vitamintól. Mondjuk szedd félidőig, vagy csak hetente 2x. Nem kell minden nap mert óriási gyereked lesz, komolyan.
2008. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A terhesvitamint csak ajánlani szokta a doki, de neked kell megvenni és nem fogja felírni.Sokféle van már neked kell kitapasztalni melyiket bírja a szervezeted, van aki rosszul van például az elevittől és a Hipp natalt bírja.Manapság nálunk a femibiont ajánlja a doki(van aki azt nem bírja), de szerintem mindegyik jó.Egyet próbálj ki.
2008. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat... én is úgy terveztem, hogy csak az első időszakban szedem intenzíven, utána már csak kevesebbet. De teherbeesés előtt mindenféleképpen el akarom kezdeni. Azt hiszem az Elevittel kezdem, ez bejött pár ismerősömnek, hátha nekem is jó lesz. A lényeg, hogy a babának jó legyen!
2008. nov. 21. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Centrum Materna sokkal jobb és olcsóbb is

Csak ezt kevesebben ismerik

2008. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Gravidát tudom javasolni. Sokkal összetettebb ,mint az Elevit, több vitamint tartalmaz!

És nem okoz olyan sűrű esetben szorulást, mint az Elevit :) !

2008. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!