Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Be tud ágyazodni ezekkel az...

Be tud ágyazodni ezekkel az eredményekkel? Clostit szedtem a 12 napon 20 mm es tüszö volt és 6.5 mm nyálkahártya. A 18. napon volt peteérés.

Figyelt kérdés
a nyálkahártyának is volt ideje vastagodni mert 18 napon vbolt a peteérés.szoval nemcsak 7 napja volt hanem 13 napja hogy mégvastagabb legyen szerintetek van esélyem?eddig 3-4 mm es volt ezért nemjött össze
2008. nov. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed! Nekem a 14.napon volt 4 mm-es a nykh, majd 1hétre rá volt pé-m és ma nem jött meg hanem 2 csíkos lett a tesztem. Még nem merem elhinni, és remélem nem is fog megjönni, mert a hasam fájdogál. Szóval nekem is elég sokat vastagodott a másfél-két hét alatt, hogy be tudjon ágyazódni a pici!

Nagyon drukkolok hogy babás legyél!!!

2008. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszike. nekem a 18 napon volt pém. te clostit szedtél?
2008. nov. 22. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nem szedtem clostit még csak most vártam volna hogy megjöjjön és el tudjam kezdeni szedni, de nem jött meg :)))
2008. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!