Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum szedés mellett...

Antibiotikum szedés mellett késett már valakinek a menstruációja?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 12:00
 1/8 Reni 28 ***** válasza:
Nekem kimaradt a menstruációm 2 alkalommal, és még most sem jött meg, hogy az antibiotikumtól amit előtte szedtem nem tudom. A tesztek negatívak, szóval terhes nem vagyok, még soha nem történt ilyen
2020. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én is múlt héten szedtem egy hétig antibiotikumot torokgyulladás miatt és kedden kellett volna megjönnie... azóta sem, 9 napja késik, 2 tesztem is negatív, terhesség nálam is kizárva. Én a gyógyszerre gondolnék
2020. márc. 28. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem két hetet késik általában ha antibiotikumot kell szednem
2020. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor biztos a gyógyszer miatt késik
2020. márc. 28. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta megjött már, vagy kiderült, hogy miért késett?
2020. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jött meg azóta sem, 46. napja, lassan a következőnek kellene
2020. ápr. 4. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Az durva. Lehet nálam is most ez van. Bár, előző alkalommal normális időben megjött. Pedig már rég abbahagytam az antibiotikumot (amikor az előző mensi megjött).


És tesztet azóta sem csináltál?

2020. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 tesztet csináltam, negativ
2020. ápr. 8. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!