Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó mérete mensi előtt...

Mellbimbó mérete mensi előtt is nagyobbodhat?

Figyelt kérdés
Előző kérdésemet elég hülyén írtam ki. Tehát egy hét múlva kell megjonnie és nagyon meg vannak duzzadva a mellbimboim ami eddig nem volt jellemző sosem. Elmúlt két napban meg petefészek szúrásom volt. Ezek utalhatnak a kövelgo menszeszre? Akkor is ha sosem duzzadt meg a bimbom?
2020. márc. 30. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg a menzesz, minden csak premens tünet.
2020. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, még egy heted van, tehát még nem áll fent terhesség. Ez biológia. Lehet sok a prolaktinod, vagy épp magasabb a progi, ami mensiig teljesen normális terhesség nélkül is. Mellesleg nem kötelező a mellnek változnia terhessen sem.


Apetefészek szurka meg azért van, mert megreped a tüsző és hátramarad a sárgatest, ami feszíthet, főleg, ha épp nagyobb tüsző repedt meg. Ennek sincs köze a terhességhez, mert nem lehet tudni a kiszabadult petesejt megtermékenyült e és, hogy a későbbiekben beágyazódik e. Tehát ez is teljesen normális dolog, amit néha megérzünk néha nem.


Légy türelmes, még ha később sikeresen terhes is leszel, most még nem vagy az így semmi nem annak a jele :) Minden csak biológiai természetes folyamat. Kb két nappal mensi előtt, már lehet fura tüneted amit okozhat terhesség, addig viszont ne kattogj rajta, mert hosszú lesz ez a hét :D


Sok sikert!

2020. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az kimaradt hogy utolsó szexualis együttletem az utolso mensim előtt volt. Tehát az utolsó mensim Megjött normalisan (sokan azt mondják terhessegkor is megjohet) most a félidőben volt fehér nyálkás zselés cucc a wc papíron. Ennek már egy hete teat a peteeresen tul vagyok. És most meg fehér krémes folyasom van két napja és tegnap annyira szirt a petefeszkemnel hogy a combomba sugárzott és el akartam aludni egész nap és ugye a mellbimbó duzzadas ami még furcsa.
2020. márc. 30. 08:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Jajj istenem... Ha vérzel nem vagy terhes fogd már fel és fogadd el. Az ilyeneknek mint te hiába magyarázunk???
2020. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elég sok példát olvastam ami ezt megcáfolta.:(

De a kérdésem még mindig a mellbimbó méretének növekedése lenne.

Tapasztalt mas is ilyet? Normális?

2020. márc. 30. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad nem lehet segíteni ugye?
2020. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző ciklus nem számít, mert megvolt a mensid, egy hete meg volt az ovud, most még egy heted van a következő mensiig.


Teljesen mindegy mi miatt nagy a mellbimbód, terhesség alatt nem a mellbimbó nő meg, hanem sötétebbé válik és az egész kebel megduzzad és izomláz szerű érzés hónaljig, de pl nekem nem lett nagyobb a mellbimbóm, max mikor már a kicsi cicizett...


Nem értem miért érdekel, netán a duplájára nőtt? Mert akkor orvoshoz kéne menni, mert az nem normális jelenség.

2020. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem duplájára hanem csak a megszokottnál nagyobb illetve a bimbó udvaron a mirigyek is nagyobbak.

Hányingerem van folyamatosan meg szurkal jobb oldalt a petefeszkem és annyira álmos vagyok hogy egész nap aludnék :(

Ja és iszonyatosan feszült. Ennyire nem éreztem még magam annak mensi előtt :(

2020. márc. 30. 14:16
 9/9 anonim válasza:
Majd lecuppantom
2020. ápr. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!