Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehetett?

Beágyazódás lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnaphoz 1 hete voltunk együtt a párommal (ovu. körül), nagyon szeretnénk már babát. Az elmúlt 2-3 napban közepes-erős menstruáció jellegű görcseim voltak, és egy nagyon pici barnás foltot vettem észre a tisztaságin. Tegnap arra keltem, hogy bal oldalt a derekam ha megmozdultam, fájt. Belül fájt, nyomásra nem volt érzékeny. Ez kitartott egész napig, mára elmúlt. Nem görcsölök, nem pecsételek, nem fáj a derekam. Inofolic vitamint szedek. Vasárnap kell megjönnie. Reménykedhetek vajon? (Okoskodók légyszíves kíméljenek, nem kioktatást kérek.)
2020. márc. 30. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy terhes vagy. A barnázás hormonproblémát jelez. 8 nap után semmilyen tünet nincs. Beágyazódást pedig nem lehet megérezni se meglátni.
2020. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egy ember érzi/érezte meg a beágyazódást.
2020. márc. 30. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ok. Akkor két hét múlva írj rám kérlek, hogy mi lett az eredmény. Sajnos biztos, hogy igazam lesz :/
2020. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig reménykedhetsz míg nem jön meg. Alapvetően a tüneteid nem babára, hanem hormongondra utalnak.


Nekem és az ismerőseimnek nem voltak ilyen tüneteink mint neked terhesen. Ellenben én pl 5 nappal nem várt előtt émelyegtem nem kicsit meg meg is szédültem és a tesztem is pozi lett. Mivel, ha terhesség miatt vannak tünetek, akkor hcg is van tehát a teszt is mutatja. És mikor terhes lettem nem a petefészkeimnél (oldalt) volt fájdalom, mensi szerű görcs, hanem a méhemnél tehát köldök alatt tenyérnyi részen, pl ez is fura volt. Csak azért írom, hogy lásd, neked inkább mensire utaló és alacsony progira hajazó tüneteid vannak, persze ettől független lehetsz pár nap múlva terhes, de én akkor is biztos vérvételre mennék pozi teszttel progit nézetni.

2020. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2020. márc. 30. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan nálam vérzés és barnázás sem volt, de visszaszámolva akkor ágyazódhatott be amikor 1-2 napon keresztül hullámokban olyan izomlázhoz hasonlító érzést és jó néhány éles görcsöt éreztem. Igaz én 6 hónapja császárral szültem, talán azért volt kicsit intenzívebb az érzés. És mielőtt a rosszindulatú kommentelők megtalálnak, hogy potyogtatom a világra a gyerekeket, ők felköltöztek az angyalokhoz. Jelenleg 6+5 hkm vagyok.
2020. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet érezni a beágyazódást. Attól, hogy valaki nem érzi, másnak lehet olyan érzékeny a teste, hogy érezheti.

Higyjétek el, tudom.


31hkm.

2020. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!