Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A leírtak alapján van esély a...

A leírtak alapján van esély a terhessegre vagy inkább a közelgő mensi utalhat erre?

Figyelt kérdés

Február 21en voltunk együtt az kb peteérés környéke volt nálam.

Utána megjött március 6an rendesen. Március 11en reggel hanyas erős gyomor fájdalommal.

Előző héten a wc papíron volt pár napig átlátszó zselés nyálkás valami. Elmúlt. Most szombaton kellene megjonnie és a mellbimbom nagyobb a kelleténél és pár napja fáradtság jobb petefészek szurkálás, fejfájás jellemző.


2020. márc. 30. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem gondolom, hogy baba lenne a dologban. Az én ciklusom is úgy volt mint neked. Feb 21-23 körül volt ovuláció és március 6-8 között kellett volna megjönnie, de nem jött...ma vagyok 6+5 hetes terhes. Szerintem csak a közelgő mensidet jelezheti...esetleg ebben a ciklusban sikerült teherbe esned. De azt még nem érezheted.
2020. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És létezik olyan hogy a mellbimbó a mensi előtt megnől? Úgy, hogy még sosem volt erre példa? Ja és 30 éves múltam..
2020. márc. 30. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha az együttlét óta megjött egyszer akkor most miért gondolod hogy terhes vagy?
2020. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
He már megjött egyszer, akkor én sem értem, hogy mi a feltételezés.
2020. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert azóta folyamatosan fent van a hőm és a mellbimbom is nagyobb. És eleg sok helyen olvastam hogy van hogy megjön terhesség esetén is:( es a tesztek sem biztosak...:S
2020. ápr. 6. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
És most teszteltél szombaton vagy megint megjött? Vagy azóta nem éltél nemi életet?
2020. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem péntek reggel hétvégén megjött de iszonyat fájdalmakat éltem át két napig. első két napban rendes mennyiség volt aztán kevesebb. A mellbimbom még mindig ugyanolyan...
2020. ápr. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!