Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitív lh teszt?

Réka.00 kérdése:

Ez már pozitív lh teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elkezdtem lh tesztelni, múlt hónapban és ennyire erős nem volt még a tesztem. Ez már pozitív? Rendszeres a ciklusom. A naptár holnapra írja az ovut.


[link]


Élőben egy picit erősebb, a felső teszt tegnapi, az alsó mai.


2020. márc. 31. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:

1# ez nem terhességi teszt...


Szerintem ez még nem pozitív...de annyira nem értek hozzá sajnos

2020. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem, láttam, h pozitív akkor van ha olyan erős vagy erősebb, mint a kontroll, de ez mindenkinél így van? Élőben, leheletnyi különbség van a kontroll és a teszt csík között... Nem tudom, tanácstalan vagyok... 😏
2020. márc. 31. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt a gépen nézve egyértelműen negatív. 2 napon belül lesz pozi. Ha viszont nem lesz pozi és látod, hogy halványodik, akkor érzékenyebb tesztre lesz szükséged. Nekem pl a 25-ös soha nem lett pozi, a 20-as érzékenységű viszont szépen mutatta. De ugye az is lehet, hogy nem lesz ovud. De inkább a teszt érzékenysége a probléma, mivel szerinted még a múlt hónapban sem volt ennyire erős a teszt. Vegyél érzékenyebbet :)
2020. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez 10es érzékenységű 😔 hívtam a dokit is, h kérjek egy uh-t, de azt mondta, h a ki alakult helyzet miatt csak sűrgős eseteket lát el, magán rendelés nincs. Az tanácsolta, h tesztelek tovább... Tovább tesztelek, aztán kiderül 2-2.5 hét múlva, hogy sikeres volt e...
2020. márc. 31. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mit tenni, még tesztelj, amúgy is addig kell tesztelni, míg a pozi nap után nem lesz negatív. Lehet később van ovud mint gondoltad. Azért szorítok :)
2020. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊😊 most nincs hátra más, mint a türelem... 😏😔
2020. márc. 31. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor teherbe estem naponta-naponta 2 szer csináltam az lh teszteket, nekem a legerősebb az olyan volt, hogy nem kellett keresni, hogy hol a második vonal, de a kontrollcsíkot meg se közelítette és mégis kellett peteérésemnek lennie, ha teherbe estem, mondjuk szerintem az én esetem nem a legáltalánosabb, de nem mindenkinek lesz olyan erős, vagy erősebb mint a kontrollcsík. Viszont azt mégegyszer hozzá kell tennem, hogy ami velem történt az a kivétel.


Ezt csak azért írom le, mert láttam, hogy az egyik kommentedben ezt kérdezted.

2020. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad 😊 Bízom benne, hogy sikerrel járunk. 2 hónapja volt egy vetélésem és ez az első próbálkozós hónapunk.
2020. márc. 31. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok ezeket a teszteket. Ettől várjátok a csodát, közben a szervezet működhet picit másképp is. Szexeljetek minden nap, vagy minden másnap. A havi 1 szexből sose lesz gyerek, ha arra vártok mikor lesz pozitív az ovu teszt.
2020. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
😊😊😊 Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hidd el, két gyerek mellett nem olyan egyszerű a minden napi együttlét... Még az első gyereknél ment a napi kettő. 🤣🤣
2020. márc. 31. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!