Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek csak olyanok válaszoljanak,akik értelmes választ tudnak adni,esetleg van saját tapasztalatuk!köszönöm!

28-29 napos szokott lenni a ciklusom,(pontosan szokott jönni,és normális àtlagos vérmennyiséggel)pénteki-szombati napra nem vàrtam.

Péntek,szombat,vasárnap semmi nem volt.

Hétfôn este pecsételő barnázás. Kedden reggel szintén.

Szerdán semmi nem volt. Ma,csütörtökön enyhe vérzés(de annyira minimális,hogy egy mini tampon elég lenne kb egész napra(nem lesz ilyen ez csak egy viszonyítás)

Tesztet kedd reggel csináltam az negatív lett,illetve ma délután is csináltam az is negatív. A testhőm ma is 36.9 volt.

Semmi menstruációs derékfájás vagy mellfeszülés,illetve terhességre utaló jeleim sincsenek,csak szokatlan ez a ciklus(soha nem volt mèg ilyen)

Dokit màr hívtam, egyik nem vette fel a másik meg 2hét múlva adott időpontot a koronavírusos helyzet miatt :(


Nagyon szeretnénk már babàt a férjemmel több,mint 2 éve próbálkozunk, most kicsit reménykedem hátha lesz valami pozitívum is.


Valaki tapasztalat?vélemény?

A segítő válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 2. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérzel. Teszt negatív. Nem vagy terhes.
2020. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!