Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt már az...

Szerintetek megvolt már az ovuláció?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap és tanácstalan vagyok.

Köszönöm a segítséget :)


[link]


2020. ápr. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alaphő fölött kell lennie ovu után mensiig így nem volt meg, vagy valamit rosszul mértél az elején mert ennyire állandó testhő szinte kizárt. Nyelv alatt vagy hüvelyben kell mérni hellyel közzel minden reggel ugyan akkor. Nulla mozgással, tehát párna alól vagy kisszekrényrő elővéve. Ovu idején 3 napon belül alaphő fölé megy 3-5tizedett és ott is marad, mensi elött 2-3 nappal lefele indul, de van akinek csak mensi ideje alatt megy le a hője. Az alaphőd az ovu előtti napok átlaga. Ez itt ránézésre 36 fok. Esetleg a tizedeket nem nézted? Pedig az a lényeg.


Ciklus első felében is jellemző 1-2-3 tizedes eltérés.


No majd kövi ciklusban :)

2020. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) néztem a tizedeket is, nyelv alatt mérem digitális hőmérővel,minden reggel fél 7 és 7 között egyből ébredés után.
2020. ápr. 2. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg nem volt meg az ovu. Fura a görbéd egyébként, mi 7 évig próbálkoztunk, szerintem több száz görbét "tanulmányoztam" és ilyet nem láttam. A lényeg ovu után mindig feljebb kell legyen végig a hő mint ovu előtt. Jól működő progi és ösztradiol okozza az emelkedést. Mindenképp folytasd vezetést , hátha csak véletlen lett ilyen ez a ciklus :) Hajrá!
2020. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen folytatom :) köszönöm a hozzaszolasokat
2020. ápr. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!