Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nem jött meg de a...

Tegnap nem jött meg de a reggeli hőm 36.7 bár nem mérem rendszeresen, de ez túl alacsony a babához igaz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 22:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

hónaaljban mértem ma reggel

amikor pém volt 36.4 volt

2008. nov. 21. 22:52
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 napot késett, és folyamatosan 37 körüli volt a hőm. Már kezdtem reménykedni... :-( De drukkolok, hogy Nálad baba legyen!
2008. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy így már nem sok remény maradt szerintem, hogy ilyen alacsony a hőm.

De ami fura elűntek a pattanásaim pedig mindig volt rajam sok kicsi dudor föleg a hátamon de most tök sima a bőröm.

Tipikus mingyárt megjön érzés napok óta és fáj a derekam, a gyomrom olyan mintha görcsbe lenne. Kemény a hasam alja. Ha nem baba akkor mitől van bebeszélem magamnak?

2008. nov. 21. 22:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, akkor Te írtál már tegnap este, ugye? :-) És én kb akkor is ugyanezt válaszoltam. :-) Már olvastam több helyen, hogy a hőre nem igazán lehet adni, mert mindenkinél más. Van, akinek lement a hője, és mégis babás lett! Úgyhogy tényleg az a legegyszerűbb, hogy tesztelsz. Nálam sajnos más a helyzet, tavaly endometriózist állapítottak meg. Én a "csodára" várok... Ha teszteltél, mindenképpen írd meg! Drukkolok!
2008. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem odaírni, hogy az első válaszoló voltam.
2008. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
erre nemlehet alapozni mivel nekem 36.8 volt peteérésem után mikor meggkellet volna jönie felment 37.1 re és rá 2 napra megjöt. persze előtte lement a hő de akkor is fentebb ment és mégsem baba volt.
2008. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azért mert neked nem 37 attol még lehetsz terhes.az a lényeg hogy nemenjen teljesen le. szerintem simán reméynkedhetsz.
2008. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ésazt hogybeszélnéd már be hogy kemény a has alja?ezt érezni kell.
2008. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A hőd TÖKÉLETES, hiszen hónaljban mérted!!! Ha szájban méred, vagy hüvelyben, simán megvan a 37!!

A tüneteid is jók, várj 1-2 napot, és tesztelj! Nagyon szorítok! Majd jelenkezz, mi lett!

2008. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha hüvelyben mérném nem kellene levonni 5 tizedet belőle?

2008. nov. 22. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!