Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzéssel nagyobb az esély...

Hőmérőzéssel nagyobb az esély teherbe esésre, illetve akik ezt a módszert alkalmazták hanyadik próbálkozásra jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem az ilyet, ha babát szeretnétek, legyetek együtt 2 naponta, és akkor nem fogja elkerülni az érett petesejtet a sperma.
2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Nagyon sokáig próbálkoztam, de nem lettem terhes a hőmérőtől. Aztán kipróbáltam egy pasival, és voilá! Egyből terhes lettem!
2020. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ugye nem gondolod, hogy ezt a kettőt összefüggésbe lehet hozni? A legnagyobb esély akkor van, ha sűrűn szexeltek. Mily' meglepő.
2020. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A homerozessel szépen ki lehet ismerni a ciklust, látszik, hogy van-e peteérés, mikor kell megjonnie, stb. Én kiprobaltam, de nekünk előtte is elsőre osszejott a baba. És így is.
2020. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az első hőmérőzős hónapban összejött a baba, de egyrészt, egy csomó vitamint kezdtem el egyidejűleg szedni, másrészt előtte vetélés miatt össze volt kuszálódva a ciklusom, talán peteérésem sem volt. Ezért is kezdtem el a hőmérőzést, hogy tudjam, van-e ovulációm. Szerintem ez csak abban segített, hogy jobban időzítsük az együttlétet, nem ettől estem teherbe, főleg szerencsénk volt.
2020. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!