Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznéd az Lh tesztem?

Réka.00 kérdése:

Megnéznéd az Lh tesztem?

Figyelt kérdés

Szia!

Ez a teszt inkább negatív vagy már pozitív?

Köszönöm

[link]


2020. ápr. 6. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozi
2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. ápr. 6. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Megint egy okos, aki beleszól más életébe. MAJD Ő ELDÖNTI MIT AKAR. Nem látok arra utaló kérdést, hogy belevágjon-e a babaprojektbe. Neki ne legyen akkor gyereke, amikor szeretne? Honnan tudod mióta próbálkoznak? Várandósként engen kikészít ez a hozzáállás.
2020. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudom ki az önző... Ne nevettesd már ki magad. Bőven a vírus előtt estem teherbe, de eszembe nem jutna beleszólni valaki életébe, és úgy gondolni, hogy azért ne essen teherbe, mert esetleg nekem attól nehezebb lesz vizsgálatokra eljutni. Én is remélem, hogy az ország másik végén élsz, már ennyi sok volt belőled. Nem tudom elviselni az ilyen rosszindulatú embereket.
2020. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Annyira elszomorodok, amikor azt látom, hogy az emberek rosszindulatúak. Annyira jó lehetne a világ, ha az emberek nem így viselkednénk, egyáltalán hogy is lehet így beszélni egy másik emberrel? Kérdező, pozitív szerintem, és mi is próbálkozunk, orvos vagyok és felelősségteljes. Ilyen meggondolásból az egész évet ki kellene hagyni azoknak, akik most próbálkoznak az egészségügyi problémákat nézve. De mivel mi sem most kezdtük a próbálkozást és ha most halasztjuk egy fél évet minimum akkor már lassan ott tartunk, hogy egy túl vagyunk egy éven és még nem jött össze.
2020. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még negatív, tesztelj ma is. :)
2020. ápr. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen a mai pozi, szerintem a tiéd holnap lesz 😊

Sok szerencsét! ☺️

2020. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, most látom, hogy tegnap írtad a kérdést, szóval akkor valószínű ma van neked is 😊 csináltál ma tesztet?
2020. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen, csináltam, de nincs annyira erős, mint a tied.
2020. ápr. 7. 18:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére a rosszindulatú csaj törölve lett, így olyan, mintha megbolodultam volna, és a senkivel veszekszem. :D na nem baj. A lényeg, hogy ne hallgass az ilyenekre, csak a saját kis családoddal törődj. :)
2020. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!