Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Április 2án halvány pozitívat teszteltem,ez volt menzesz elött 3 nappal.. és 4-én meg megjött a menzeszem,menzesz alatt is voltak tüneteim,amikor már múlóban volt csináltam mégegy tesztet és az is halvány pozitív lett.. és még mindig vannak terhessegi tüneteim,néha émelygek,szagerzekenysegem van.. (van már két gyermekem náluk tapasztaltam ilyet anno). A tegnap előtti tesztem nagyon halvány pozitív.. szinte alig látni..

Kedden elmegyek orvoshoz,persze ha fogadnak..


2020. ápr. 12. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség. Elment a baba, mert nem volt életképes, de a HCG még nem ürült ki teljesen a szervezetedből. Egy darabig még halvány pozi lesz. Szerintem.
2020. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menj dokihoz! Várj 5napot és tesztelj!
2020. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Első! Attól, hogy megjött neki nem biztos, hogy kémiai! Én ugyanígy jártam, 1x megjött az első hónapban, és itt rugdos már a pocakomban
2020. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Anyukám ha hiszitek ha nem 6 hónapot a 9 bol rendesen menstrualt..lehet kémiai lehet nem, én azért szorítok hogy baba legyen, persze ha te is azt szeretnéd.
2020. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne biztassátok... ha mensi mellett terhes lenne, nem egy iszonyat halvány pozi tesztje lenne, pláne, hogy már halványabb mint volt. Pláne, hogy már el is múlt a rendes mensije, tehát már majdnem egy hét eltelt. Ha terhes a kérdező, akkor már egyértelmű pozi tesztje lenne.


Kedves kérdező, sajnos ez egy kémiai terhesség volt, ha nem teszteltél volna olyan hamar nem is tudnál róla. Én is jártam már így. Tünete egyértelműek voltak, 4 különböző teszt is halvány pozi, mensi napján is pozit teszteltem. Mégse volt baba. Pár nappal később már hómező volt a teszt. Ha rendes vérzésed volt, volt a szokásos erősségű napod is, akkor nem vagy már terhes. Várj még pár napot, tesztelj újra, ha nem erősödött, fölös ebben a helyzetben orvoshoz rohanni. HCG nélkül már ő sem látna semmit, mivel nincs terhesség.


Sok sikert a mostani ciklusban.

2020. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!