Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéztek a görbére? Lekéstünk...

Ránéztek a görbére? Lekéstünk róla? Rosszkor voltunk együtt? Tegnap nem tudtunk együtt lenni.

Figyelt kérdés

A szaggatott vonalnál hiányzik egy mérés mert reggel 36,1et mértem délután 37et. általánban a délutánit szoktam ide beirni.de azt az értéket nem tudom h elrontottam vagy mi másért volt olyan kiugró


[link]



2020. ápr. 17. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az ébredési hő számít, bármilyen más hő nulla infóval bír e tekintetben. Így fölösleges az egész.
2020. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem mindig lenne ugyanakkor mérve, mert külön müszakban dolgozok.ezért gondoltam hogy igy is mutatja a szintváltozást, kb értéket, hogy hó elején alacsonyabb értékeim vannak mint hó 2.felében.
2020. ápr. 17. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lh tesztet csinálj.
2020. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így tényleg nincs ertelme homerozni, hasznalj ovutesztet.
2020. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 4 óra, de inkább 6 óra alvás szükséges, hogy mérhető legyen, napszaktól független. Bár váltott műszakosoknak amúgy sem ajánlják. Többre mész az lh teszttel. Pozitív napon és másnap érdemes együtt lenni, amúgy a görbéd alapján még jó lehet az utolsó együttlétetek.
2020. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lh tesztem volt pozitiv,jelölve is van a görbén,aznap ill másnap együtt voltunk,de ahogy látjátok hö szerint késöbbnek irja 1nappal.ha pozitiv lh tesztem van biztos h volt tüszőrepedés,ovuláció?
2020. ápr. 17. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 12-én es 13-án voltatok együtt, akkor elvben nem késtétek le.
2020. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A napközbeni hő azért nem ér semmit, mert függ attól, milyen a szobahőmérséklet, milyen ruhát viselsz, mennyit mozogtál előtte, mennyire vagy fáradt, mit ettél, stb. Az ébredési hő is változhat, persze, de azért ott kisebb az ingás (ált. ugyanazzal a takaróval takarózol, egy évszakon belül kb. ugyanolyan vastag pizsit viselsz, és nem nagyon mozog az ember álmában). Így tényleg semmi értelme mérni, hagyatkozz az lh tesztre. Sok sikert!
2020. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!