Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés óta mellfájdalom, de...

Peteérés óta mellfájdalom, de csak alul és a mellbimbóm. Derékfájás, ami rám nem jellemző lehet baba? (3 nap a nemvártig)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni. Korai még, hogy terhességi tüneteid lehetnek, ilyenkor még csak pms tünetek vannak.
2020. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a peteérés után kezdődtek ezek a tünetek, akkor inkább pms. Terhességi tünetek még koraiak lennének.
2020. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ovutól tartó tüneteket soha nem terhesség okozza, hoszen aznap még semmilyen terhesség nem létezik....akkor szabadul csak ki a petesejt. Tehát azok amik onnantól vannak mind csak pms tünetek. Terhességi tüneted lehet ugyan mensi elötti pár napban, de akkor a teszt is mutatni fogja.
2020. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!ma késik egy napja , olyan szinten érzékeny a mellbimbóm, hogy fejre állok, meg érzek valami fémes ízt a számban :o
2020. ápr. 21. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet :) Annyi, hogy ahogy írtam, ami ovutól volt nem babára utal, de azóta ugye akár terhes is lehetsz :) Drukkolok, majd írd meg mi lesz. Tesztelni mikor fogsz? Ha babás vagy már mutatja. 16 nappal ovu után legalább egy halványka pozi tesznek lennie kell.
2020. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp, pénteken tesztelek ha addig nem jön meg :D annyit csalódtam már.. reménykedem!
2020. ápr. 21. 13:09
 7/11 A kérdező kommentje:

Hahó van itt valaki?

Nem birtam ki, csináltam most délután egy tesztet Predictor elég halványan de pozitív!!!!!! Vettem egy gabrielt is , azon már határozottan pozitív!!!!

2020. ápr. 22. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2020. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2020. ápr. 22. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitartás a jelenlegi helyzetben, nem egyszerű a kismamáknak sajnos. Nem tudom hova tervezel menni, én a magán rendelést jobban ajánlanám most, sajnos sok az olyan eset, hogy kórházakba nem tudsz visszamenni, ha esetleg nincs szívhang még, és izgulhatsz a 12. heti genetikai UH-ig, elküldenek, nem vizsgálnak meg rendesen, stb. Magán sem egyszerű, sok hely bezárt, de ott legalább biztosan fontos vagy nekik. Az első vizsgálatra 7-8 hetesen menj(most vagy kb 4, de van egy rakat terhességi kalkulátor neten). Addig pedig nyugi, vitamin, öröm és boldogság. :) Boldog babavárást!
2020. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!