Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből lehet baba?

Szerintetek ebből lehet baba?

Figyelt kérdés

Sajnos váratlan költözés miatt kimaradt pár nap, pont az ovu időszaka.. szerintetek ebből lehet baba vagy esélytelen?


[link]



2020. ápr. 20. 11:39
 1/8 Bettina1994 ***** válasza:
Esély van rá mert nem pont naptár szerint lehet csak ovud. Nyugodtnak kell lenned. Mikor kellene megjönnie?
2020. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján 31-33 napos ciklusod lehet, ha holnap feljebb megy a hő még van remény, viszont, ha nem megy fel, akkor progi gond is lehet, vagy nem repedt meg a tüsző. Fent kell maradnia a hőnek ovu után, fentebb, mint az előtte levő napok átlaga. Használj ovu tesztet is, akkor fixen tudod majd az ovu napját. Egyébként a tervezettbaba nagyon pontos oldal. De az ovut egyik app sem képes megjósolni pontosan lh teszt nélkül. És 2 nap eltérés már elég ahhoz, hogy lecsússzon az ember a megfelelő időről. Persze, ha két naponta együtt vagytok, akkor ez a helyzet nem áll fent :)
2020. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Az kimaradt, hogy lecsúsztatok róla. Hacsak nem most reped meg, akkor a 19-i együttlét jó lehet, de inkább elengedném ezt a hónapot.

2020. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ovu teszt kizárva.. 4 hónapig csináltam és nagyon rágörcsöltünk tőle.

Akkor ezt a hónapot elengedem. Ovu tuti akkor volt mikorra behúzta, mert úgy fájt a hasam, be kellett vennem apranaxot

2020. ápr. 20. 13:53
 5/8 Bettina1994 ***** válasza:
Pont az volt a gond ha gyereket szeretnél az apranaxot felejsd el.
2020. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bettina1994 ***** válasza:
Előző vagyok a pont ez volt a gond egy rossz megfogalmazás volt részemről inkább úgy fogalmaznék hogy hozzájárulhatott a dologhoz de drukkolok neked.
2020. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor szedek ha nagyon fáj, mensi első napján szoktam csak. Ez volt az első, hogy hó közben bevettem. Sajnos a fetrengős, hányós mensimen csak ez segít rubophennel kombinálva
2020. ápr. 23. 14:42
 8/8 Bettina1994 ***** válasza:
Sajnos én is ebbe a kategóriába tartozok. Drukkolok neked.
2020. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!