Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom szerintem beleunt a...

Párom szerintem beleunt a peteéés idején a szexbe és fusztrálja? Ilyenkor alig vagyunk együtt, mit csinájak?

Figyelt kérdés
Volt valakinek már ilyen? teljesen kivagyok.. már félek mikor lesz pozi az ovuteszt és vajon együtt tudunk e lenni?
2010. júl. 27. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Először is állj le a görcsöléssel! Elhiszem, hogy a párodnak már nincs kedve a szexhez, hiszen nem örömből vagytok együtt, azért, hogy jól érezzétek magatokat, hanem "tenyésztési szempontok" vezérelnek. (Jó, ez erős megfogalmazás volt, de így van.) Szóval nyugi, egyelőre ne figyeld görcsösen, mikor van ovud. Lazíts!!! Így nemhogy a baba nem fog összejönni, de még a párkapcsolatod is veszélybe kerül.
2010. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én páromat is idegesítik az ilyenek, így nem is beszélek neki arról, hogy mit meg nem teszek, hogy jókor legyünk együtt és sikeresen megfoganjon a baba! Ha látom, hogy jön a számítógép felé, még a teherbeesés témakörből is elkattintok, mert látom rajta, hogy húzza a száját. Nem szól semmit, csak olyan ciki előtte :-) Egyszer már vitáztunk emiatt és a fejemhez vágta, hogy kicsit túlzásba viszem már ezt a babaprojekt dolgot, úgyhogy megigértem lazítok :-)

Ő is nagyon szeretné már, hogy összejöjjön, csak nem szereti ezt a "bohóckodást", ahogy ő fogalmazott! :-) Amúgy akkor borult ki teljesen, mikor szex közben megkértem, hogy rakjunk párnát a csípőm alá, mert úgy olvastam, hogy úgy könnyebben célbaérnek a katonái. Ííííííííííí, az ciki volt xD Kaptam a fejemre rendesen, hogy nem is arra figyelek, hogy jó legyen mindkettőnknek, hanem már megint a baba!

Rendeltem a Teszveszen egy rakás terhességi és ovutesztet, de erről már nem is tud. xD

Továbbra is mindent megteszek, hogy sikerüljön, de nem kell neki mindenről tudni! Ha itt az idő, akkor nyomulok ezerrel, igaz, ezt a hónap más napjain is megteszem :-)


Szerintem szeretgesd mindig, biztos jól esne neki! És próbáld megkímélni a nőcis dolgaidtól, mert ez sok pasit kikészít! Ilyen pl. hőmérőzés, ovutesztelgetés, méhszájvizsgálat, csajos cikkek, fórumok, ciklus.hu, teák, tabletták, megtervezett pózok, stb. :-)) Ne avatsd be mindenbe, érezze azt, hogy nem erről szól az életed! :-) Tanácsolnám, hogy ne görcsölj rá a témára, de tudom, hogy ez nem könnyű!

Drukkolok nektek!!! ++++++++

2010. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretik a teljesítési kényszert.... Főleg akkor érzik cikinek, ha már egy ideje próbálkoztok.... Bántja az önbecsülésüket, hogy nem tudnak egyből teherbe ejteni. Ráadásul úgy érezhetik, hogy nem is miattuk van szex, hanem csak a baba miatt...

Nem szabad ilyenekkel frusztrálni őket. Legyetek együtt egész hónapban egyformán.

2010. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az az ötletem van erre, hogy ne közöld vele, hogy mikor van (ők úgysem nézegetik a naptárt). csak ovu tesztelj, de ne mondd el neki az eredményt és amikor eljön a nagy nap, csábítsd el.
2010. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
09:11 egyébként az enyémet is frusztrálta, amikor először kipróbáltuk az ovu tesztet. hát, nem életem legszebb együttléte volt (sajnos, de így alakult). De az a lényeg, hogy végül is baba lett belőle :)
2010. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem megértő volt a párom ő sokat dolgozik és amikor montam neki hogy melyik napokon esedékes a dolog félretett mindent és örömmel jött haza.Minden "hülyeségemet" megfogadott nem idegeskedhet,csak zuhanyozhat,délután igyon kávét(pedig nem szokott) és még a párnát is ő tette a derekam alá :) stb. Igaza van a többieknek ne áruld el neki hogy mikor esedékes a dolog elég ha te tudod, elötte 3napig ne engedd közel magadhoz, mert 3nap alatt fejlődnek a jó minőségű kiskatonák, aztán jöhet a csábítás :)
2010. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Együtt érzek veled, az én párom is idegbeteg ha felhozom neki a "gyerek" témát. Mára várom, hogy megjöjjön az ovu- tesztem amit rendeltem. Több türelem neked is és magamnak is. Remélem összejön.
2010. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi még előtte állunk. Hamarosan elkezdünk próbálkozni. Már úgy beleéltem magam....már elképzeltem, hogy életünk legszebb és legmeghittebb szeretkezése lesz, amikor megfogan a babácskánk....

Szerintem ez férfianként változó. Nem hinném, hogy a férjem kiakadna a kispárnán vagy ovuteszten....Ő is nagyon szeretné már a kicsit....

Attól viszont frászt kap, hogy én neten olvasgatom az extrémebbnél extrémebb szüléstörténeteket és cukkolom magam hogy ez is lehet, meg az is....

2010. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!