Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Halvány pozitív?

Megnéznétek? Halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ma kellene megjönnie, de mivel babát tervezünk, teszteltem egyet.

Ilyen lett, és nem tudok dönteni, ez most mennyire normális eredmény menzesz napján.


[link]


Illetve egész nap görcsölgetek, ez normális? Vagy talán elindult valami, és megszakad..

Valakinek van tapasztalata facelle szokott tévesen ilyen lenni?


Nem igazán merek ennek a kétes eredménynek hinni, tudom idő eldönti, csak addig is, hátha valaki volt így.

Rózsaszín a másik is, akkor nem lehet száradás csík?


Köszönöm szépen


2020. ápr. 23. 12:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív :) 💞💞💞 Minden jót kívánok nektek.
2020. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenki válaszát!

Ismételni fogok a napokban.

😊

2020. ápr. 23. 15:39
 23/29 anonim ***** válasza:
Én is pozinak mondom. Nekem 2 napos késésnél már leugrott a csík, tesztelj később még. Ja és görcsöltem, nem is kicsit, azt hittem meg fog jönni, beraktam egy tampont, de nem jött meg :)
2020. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki, mert én sem látom a másik csíkot.
2020. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyenlőre türelemmel várok. Hálisten még nem jött meg, görcsölgetek néha, aztán elmúlik. Húzó érzés a hasamban, de csak enyhén. Ezek szerint megoszló a vélemény. 🙂

Kíváncsi vagyok mi lesz.. Két nap múlva ismetelek, ha addig nem jön meg. 🙏

2020. ápr. 23. 18:27
 26/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok!👣

Én nem bírnám ki 2 napig 😃

2020. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, muszáj lesz. 😌

Úgy vagyok vele, ha kisbaba van a dologban, akkor úgyis pozitív lesz a teszt pár nap múlva is, legalább erősödik talán. 🙂

Ha most produkálnék újra egy ilyen halványat, akkor csak idegeskednèk.

Mindenesetre holnapi nappal belépek a menzesz késésbe, eddig nem jött meg hála az égnek.

2020. ápr. 23. 20:29
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta? Nekem csodás pozi tesztem lett 8 év után végre. Szorítok neked is!! (Bár nekem van már 2 gyerkőc)
2020. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megírom a végkifejletet.. Sajnos három nap késéssel megjött, éreztem egyébként, mert nagyon fájt a hasam napokig görcsöltem előtte, egyre erősebben. Hogy volt-e valami?... Már nem tudom meg. 😔

Ilyen erős vérzésem rég volt , mint most, illetve ilyen fájdalmas..


Utolsó Neked gratulálok, Jó egészséget kívánok!

Nekem is van két gyermekem már 😇

Most kicsit letörtem, amennyire tervezni szerettük volna a harmaska tesót, most annyira el is bizonytalanodtam. Talán újra kedvet kapunk valamikor..


Köszönöm még egyszer Mindenkinek!

2020. ápr. 26. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!