Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre, megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés
Szerintem későn voltunk együtt,mert a hő az csak utólag mutatja a pé-t.
2020. ápr. 27. 10:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 27. 10:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedintem a 21. napon volt ovud, igy igen, sajnos nem jokor voltatok egyutt.
2020. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha élvezetes a szex, akkor mindig jókor vagytok együtt. De én már csak ilyen vagyok, akkor szexelek, amikor jólesik. -,-
2020. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Babához tényleg rosszkor voltatok együtt :( 21-22. napon volt ovud.


Használj ovu tesztet a görbe mellé és akkor nem késitek le, mivel a pozitív teszt napján és másnap még tökéletes az időzítés, és ugye ahogy írtad is, a hőgörbe csak utólag értékelhető. Ami egyébként hasznos. Érdemes vezetgetni :)

2020. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést,mert érdekelt,hogy más is így látja-e,hogy nem jókor voltunk együtt.

Ez a görbe folytatása (nagy meglepetésemre):

[link]

2020. ápr. 27. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Huha, grat! Mennyire eroset teszteltel először? :)
2020. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztosan nem maradt ki egy jelölés? Ez azért így csodaszámba megy, ha jól mérted a hődet.
2020. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az első teszt még nagyon halvány volt, nemvárt után két nappal csináltam. A második már egyértelműen látszódott.

Én is furcsállom,és azóta is nézegetem a görbét,mert őszintén szólva nem értem. Szerintem nem maradt ki jelölés.

2020. ápr. 27. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Ha 22. napon lökődött ki, tehát a 21. napon volt ovu, akkor éppen szerencsések voltatok, mert pont elkaptátok még a 23. napon. Fitt petesejted lehet :D De ez a tényleg ritkaság, hogy így elkapni. Bár itt egy napról beszélünk, simán lehetett, hogy 22. nap ovu és 23. napon lökődött ki. Ezt LH teszt nélkül lehetetlen megállapítani, az biztos, hogy az az együttlét volt a nyertes :)


Gratulálok :)

2020. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem feltetlen csoda. A petesejt egesz pontos kiszabadulasat csak napra tudjuk beloni, orara semmikepp sem. A petesejt el 1 napig, de az is csak hozzavetoleges adat, van olyan h 30 orat eletkepes. A kovetkezo aktust vesszuk szamba, es a hatarokat feszegetjuk, akkor pont elkaptak. Gratu 🥰
2020. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!