Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek leghamarabb...

Mikor tesztelhetek leghamarabb? Szerintem tegnap volt beágazódás (görbével)

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy nagyobb hőleesésem, már mensire készültem, erre ma megint visszament...valószínű beágyazódásos hőleesés lehetett.....holnapra nem várom


Mindíg 11napos a luteális fázisomv,


ha tegnap volt a beágyazódás,(????) akkor mikor válhat pozitívvá a teszt???mikor kezd el termelődni a hcg?


nem akarok túl korán tesztelni, de türelmetlen is vagyok....


Egyátalán lehet szerintetek itt baba?vagy hplnap meg fog jönni???


itt a görbém:

(16ciklusnapon volt tüszőrepedés, csak nem jóhelyre tette a ciklus)


[link]



ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!:)))


2008. nov. 23. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. A beágyazódás nem egy nap, hanem egy folyamat ami nagyjából a menziig fejeződik be (kb 7-10 nap). Ha nem jön meg, rá két napra tesztelj ha biztosabb eredményt akarsz!
2008. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom milyen nehez ebben az esetben turelmesnek lenni, de varj a mensi kimaradasaig. Azelott a teszt sem mutat biztos erdemenyt, arrol nem beszelve, hogy ha esetleg egy hipererzekeny teszttel tesztelsz, akkor az lehet akar pozitiv is, aztan ha megis megjon (mert mondjuk nem tudott rendesen beagyazodni) akkor nagyon szomoru leszel.
2008. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

holnap kellene megjönnie...........


várjak kedd reggelig?

2008. nov. 23. 09:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedd, de inkabb szerda reggelig varj, biztos ami biztos alapon. En annak idejen a mensi kimaradasa utan 1 hettel teszteltem, akkor mar kb 10masodpercen belul kimutatta.
2008. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 1. hozzászóló! A beágyazódás az tényleg egy folyamat, de látszódHAT a görbén egy egynapos hőmérséklet eséssel, de ez nem törvényszerű. Persze lehet 3 fázisos is a hőemelkedés, de ez sem törvényszerű. Van olyan, aki semmit sem érez, és a görbéjén sem lát semmit.


Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy hacsak orvosi okokból nem kell nagyon hamar tudnod a babóról, én is a keddi-szerdai időpontot javaslom. Annak ellenére hogy a tesztek szerint bármikor lehet őket használni,többen mondják, hogy leginkább reggeli 1. vizeletből tesztelj, mert ilyen korán az a megbízhatóbb. Ne igyál sokat előtte, mert a sok víz feloldhatja a hcg hormont! Bár reggel talán megy a pisilés ivás nélkül is :)


Én 5-7 nappal a mensim kimaradása után teszteltem, pont, mint az egyik hozzászóló és szinte még rá sem pisiltem a tesztre, máris + volt. A kisfiam dec. 6-án lesz 2 éves...

2008. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok! Szorítok hogy babás légy :)Írjál ám az eredményről :)
2008. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:)))

sz előző ciklusom FULL TRIFÁZISOS VOLT!!!és mégsem lett babás...ott nem volt hőleesés, CSAK EMELKEDÉS....

aztán ilyen viszont SOHA nem volt még, hogy esik mensi előtt 1-2 nppal és visszamegy, pláne nem 0,3 tizedet


nekem mikor esett a hőm már mensi jött...és nem ment vissza


ezért reménykedem

2008. nov. 23. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggeli vizeletből nyugodtan tesztelhetsz! Nekem nemvárt előtt 3 nappal kimutatta és este csináltam a tesztet!
2008. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tényleg??de jóóó!!!én is erre gondoltam, hogy holnap reggel(mensi napján)már kimutatná
2008. nov. 23. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 1.v. vagyok!

Nem azt írom hogy a görbéje nem lehet, hisz sok esélye van a babára, csak úgy fogalmazta meg a kérdést hogy tegnap volt a beágyazódás, és ezt akartam többek között pontosítani, hogy nem egy nap. Ettől függetlenül lehet egy hőleesés, az akkor fordulHAT elő amikor a petesejt eléri a méhet és ez ösztrogénhullámban hőleesést eredményez. Jelzem, nekem pont ilyen volt pém után 1 héttel, és utána folyton megjönérzésem volt, majd nem jött meg, és pozitív lett a teszt! Szóval simán lehet baba!!!! Én is nagyon szorítok! De csak szerdán tesztelj, hogy tuti legyen az eredmény!

2008. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!