Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcosok! Norcolut szedése...

Pcosok! Norcolut szedése mellett beállt a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyi ideig szedtétek?Esetleg segitett,hogy hamarabb legyen baba?
2010. júl. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A Norcolut az év világon semmit nem segít a PCO-n. Az én első dokim is ezt erőltette, és csak az időmet vesztegettem vele. Nem jó megoldás, mert a ciklusod nem rendszerezi, csak leválasztja a méhnyálkahártyát. Olyan mintha... pedig nem. Keress egy endokrinológust, olvass sokat a www.pco-szindroma.hu oldalon, tartsd a szigorú diétát és mozgást, és ha már nincs más megoldás, (nekem sokat segített már a diéta is), esetleg próbáld meg a metformint, de csak ha nem marad más megoldás. A Norcolutot felejtsd el. Időpocsékolás.
2010. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. A Norcolut arra való, hogy az elmaradt menstruációt meghozza. Igazából csak megvonásos vérzést okoz. Én is PCOS vagyok, nekem hosszú évek után a Metformin segített, plusz a cukorbetegeknek előírt diétát tartottam. Most szudnikál a 4 hónapos kisfiam az ágyában...:-) Ne add fel, de endokrinológus, nem erre a betegségre specializálódott nőgyógyász mellett kell. Végeztess inzulinrezisztencia és hormonvizsgálatot a dokiddal, abból mindjárt kiderül hol a probléma.
2010. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltatok.Már kezdem feladni,olyan régóta várunk már a picire...:-(
2010. júl. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!