Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövidnek számít a 12napos...

Rövidnek számít a 12napos luteális fázis? Progeszteron hiányt jelent?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk,pár hónapja figyelem magam.

Menzesz1-2.napon szokott piros vér jönni, 3-4.nap csak barna csimbókok.

Ovutesztjeim pozitivak,rá 1-2 napra fel is megy a hőm.ebböl arra következtetek müködik a peteérésem. Tartósan marad is ott,mig mensi elött 1nappal leesik.

Ovu körül együtt is vagyunk,mégse fogant még meg a baba. Mi lehet a gond? Orvos ilyenkor nem fogad, külön kérték hogy csak sürgős esetek jelentkezzenek,ez meg nekik nem az.



2020. ápr. 29. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

22-25 napos ciklusom volt, mikor babát terveztünk a férjemmel. A menzeszem mindig barnázással indult és azzal is zárult. Rendszeresen 12. nap körül éreztem az ovulációt. Ettől többet sosem tettem. Úgy értem nem figyeltem magam, nem voltam orvosnál, nem időzítettünk együttlétet, szóval éltük az életünket és együtt voltunk amikor jól esett.

Bő fél év alatt fogant meg a kisfiunk. 5 hetes kismama voltam, amikor görcsöltem és barnázni kezdtem, ekkor bementünk a kórházba, kaptam hormonpótlást, a barnázás elmúlt és van egy teljesen egészséges kisfiunk. :)

Szóval csak leírom a saját példámat, hogy ez sem zár ki semmit. :)

2020. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 nap a minimum ami még egészséges :D Mivel 12-16 nap a normális luteális, 11napnál már nehezebb, 10 napnál már esélytelen teherbe esni. Szóval neked még pont jó, de a gyenge vérzés kevés progira utal.
2020. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt. Tobb evig homeroztem a gyerekek elott. A masodik babam pl masodik ciklusban fogant. Teljesen normalis terhesseg volt. 40.hetre szültem.
2020. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Korkin ***** válasza:

12 napos luteális fázis még éppen elég kell legyen.

Ha a hőd alapján van peteérésed én a progi szintet nézetném meg.


Nekem 14-16 napos a luteális fázisom, hőt nem mértem sosem..10 hónapja nem jön a tesó, nekem is a doki most a 21. Napi progeszteron szintet ellenőrzi (voltam a ciklus 3. Napján is, UH-os peteérés követésen középidőben és most a ciklus végen a progi szint jön)

Az első vérvételből és a 12. Napi UH-ból ítélve egyedül a progeszteronom sántíthat, mert a többi mind jó.

Ti mennyiideje próbálkoztok?

2020. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

December óta próbálkozunk. Tegnap volt ovum lh teszt szerint,hőm tegnap meg ma reggel már 36.8ra felment.igy sztem megvolt a tüszörepedés.

21.napon ha megnézetem magánlaborban a progeszteron szintemet szolgálhat infóval ugy is ha nincs 3.napi eredményem? Mit néznek még neked progin kívül? Ha nem sikerül most hónapban se megyek nödokihoz mostmár mindenképpen

2020. máj. 14. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak 28 napos ciklus esetén 21. napi a vérvétel. Saját ciklusodhoz időzítsd. Ovu után 7. napra.
2020. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!