Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak terhessegi tüneteim,...

Vannak terhessegi tüneteim, de negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Tehát nincsenek terhességi tüneteid, hiszen azt ugyanaz a hormon okozza, amit a terhességi teszt kimutat a vizeletben.
2020. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azok nem terhességi tünetek
2020. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyton hányingerem van,kívánom a paradicsomot,fáradékony vagyok.Pont mint tavaly mikor teherbe estem.Deee most nem vagyok terhes.Ezeknek a tüneteknek millio okai lehetnek.Az én esetemben pl.vitamin hiány.
2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

Lehetsz párnapos terhes, kimutatható hormon nélkül is, csak nem tapad meg, a tesztek csak a hcg-t jelzik.


Sárgatest hormon nélkül nem tud beágyazódni, de megtermékenyülni még meg tud, és okozhat tüneteket.

2020. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor max pms tünetei lehetnek, a terhes tünetek később jönnek, a hcg hormon növekedésével.
2020. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen tünet akkor lesz terhességi tünet, ha terhes az illető. Tehát hányingere, émelygése, fáradékonysága, alhasi feszülése, stb. bárkinek lehet. Annak is, aki nem terhes. Szóval bármilyen tüneted van, ha negatív a teszted, azt nem a terhesség okozza.
2020. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Horaires ***** válasza:
36%
Mondjuk jó lenne tudni azt is, mikor végezted a tesztet. Mióta késik a menstruációd? Mert ha csak 1-2 napja, vagy meg sem vártad, hogy késsen, akkor még lehet pár nap múlva pozitív a teszt.
2020. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
A sógornőm ugyanígy volt, nem tesztelt többet, merthogy a negatív az negatív, aztán 11. hétben elvetélt, figyelmen kívül hagyta az összes terhességi tünetét, és ez lett a vége. Ez nem vicc. Tesztelj újra, és ha nagyon gyanús vagy magadnak, irány az orvos.
2020. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És a sógornőd menstruált is?
2020. ápr. 30. 12:23
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még meg is jött, negatív a teszt, de bebeszéled magadnak a terhes tüneteket? 🤔🤔
2020. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!