Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt mért nem...

Georgina201995 kérdése:

Ovulációs teszt mért nem egyértelmű?

Figyelt kérdés
Április 17-én kezdődött a menstruációm. 28-29 naposak a ciklusaim és 5 napig volt meg. 23-a óta csinálom az ovuláció tesztet. Aznap már be húzta a kettő csíkot, de nem volt teljesen pozitív még. 24-én együtt voltunk, és azóta minden nap csinálok tesztet, aztán 26-án újra együtt voltunk és 29-én is. Van, hogy halványabb, hol erősebb 8 napja. Reggel csináltam egyet első vizeletből is és az is erősebb volt, délutánra pedig halvány lett újra. Nem történt volna meg még az ovuláció? Utána nem el kellene, hogy tűnjön a második csík?
2020. ápr. 30. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Kevesebb számolgatás, több önfeledt, nem időhöz kötött szex..
2020. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Második csík szinte mindig van, hisz a hormon amit kimutat állandóan van a szervezetben. Ha 28-29 naposak a ciklusaid érdemes először középidő környékén csinálni a teszteket, nálad valószínűleg a 13-17 nap között lehet valamikor az ovuláció. Ekkor nagyon erős két csíkos a teszt, sőt a teszt csík lehet erősebb is mint a kontroll. Ez után általában másnap van ovuláció. Szóval nálad most valamelyik nap lenne épp esedékes.
2020. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teszttől is függhet, én 14-től 20. napig teszteltem 31 napos ciklusaim voltak... Erősödött majd halványodott, de nem volt egyértelmű pozitív. Olcsó tesztek voltak... Azóta lassan 19 hetes kismama vagyok, pedig azt hittem nem is volt peteérésem.
2020. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, agybaj ez az ovu teszt. Sajnos nekem sem sikerüpt sosem megfejteni :/ digitálisat is vettem, amin ugye mosolyfejecske jelenik meg, ha szabad az út... Hát akkor nem lettem terhes.. Akkor estem teherbe, amikor nem figyeltwm magam, a jeleket, a telefonban rá sem néztem a női alkalmazásra. Beboroztam, összevesztünk, hatalmasat szexeltünk. Ezzel az adrenalin lökettel fogant Balázsunk :) az apja bizos benne, hogy ennyi kellett hozzá. Egy kis adrenalin.
2020. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!