Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély az ovulációra és a...

Van esély az ovulációra és a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Pcos és Ir mellett úgy, hogy nemrég derült ki és azóta vitaminokat szedek, valamint sportolok és egészségesen étkezem, lehet esély 2. hónapban teherbe esni?

Általánosságban kérdezem, hogy egy addig kezeletlen betegségből kettő hónap életmódváltás után lehet e peteérés és baba?


2020. máj. 2. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pcost mondott az orvosom, mondta hogy diéta. Fogytam 5kgt, és pozit teszteltem 3 napja.
2020. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És nekem is februárban derült ki.
2020. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de teljesen egészséges embereknél sem feltétlenül jön össze 2 hónap alatt a baba, sőt... Ne stresszelj ezen, és aklor sikerülni fog, csak legyél türelmes!
2020. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!