Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Baratommal...

Terhes vagyok? Baratommal egyutt voltunk viszont mindig vedekezunk gumival! Mar 6 napja kesik es nagyon stresszelek emiatt.

Figyelt kérdés
2 napja csinaltam egy tesztet es negativ lett( viszont idon tul volt. 5 perc helyett kb. 7 perc utan mutatta hogy negativ, masodik vizeletbol. Valami tanacsok?
2020. máj. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A stressztől is késhet. Ha negatív volt a teszted akkor nyugodj meg.
2020. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor elméletileg nem lehet gond. A mensid meg késhet bármitől...ritka, hogy mindig ugyanolyan hosszú a ciklus. Azért ha pár nap múlva sem jönne meg a biztonság kedvéért tesztelj még egyszer.
2020. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta 28 napos ciklusom van,óramű pontossággal érkezik. Múlt hónapban késett 3 napot, óvszerrel védekezünk. Annyira azt hittem, hogy vakahogy mégis csak besikerült, hogy csináltam tesztet ami természetesen negatív lett. Szóval azt gondolom, neked is meg fog jönni csak ne stresszelj rajta. Még azoknak is szokott késni, akinek mindig napra pontosan jön meg, pl nekem. Előfordul, csomó oka lehet. Ha védekeztetek biztosan nincs okod aggodalomra, egyébként sem jön olyan könnyen össze a terhesség mint ahogy az ember gondolná.
2020. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"5 perc helyett kb. 7 perc utan mutatta hogy negativ, masodik vizeletbol."

What?

Szóval megjelent a 2 csík, majd 7 perc után eltűnt?

Egyébként szerintem azért késik mert ideges vagy és rástresszelsz.

Ha első szex volt, az meg is bolygathatja a ciklusodat. Nyugodj meg, vegyél egy meleg fürdőt, relaxálj kicsit, és valszeg megjön hamarosan.

2020. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. Kerdezo

Ugy ertem a teszten ugy irta 5 perc utan mutat eredmenyt. Vartam 5 percet viszont semmi csik nem jelent meg rajta, majd 2 perc mulva megjelent rajta 1 csik, azaz hogy negativ.

2020. máj. 4. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elég furcsa hogy a kontroll csík is csak ilyen későn jelent meg. Nálam minden teszten azonnal megjelent eddig. Egyébként egyetértek a többiekkel, ne stresszelj attól is késhet.
2020. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hibás volt a teszt. Egy másik fajta teszttel próbálkozz, mert ennyi erővel terhes is lehetsz simán.

Nem nyújt 100%-os védelmet a gumi sem.

Ha a teszt negatív és továbbra sem jön meg a mensid, akkor látogass el a nőgyógyászhoz.

2020. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!