Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt egymás utáni...

Xepil teszt egymás utáni napokon ugyanúgy száradási csíkos? Vagy ez pozitív eredmény csak halvány?

Figyelt kérdés

Egymás utáni nap reggel végeztem a tesztet, mindegyik negatívnak látszik, de ahogy szárad a papír, megjelenik egy vékony második csík is. Mindkettőnél. Ennyire gyakori lenne a száradási - vagy lehet még alacsony a hcg? Ti mit gondoltok?


Tegnapi: [link]

Mai: [link]



2020. máj. 7. 06:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Időn túl nem szabad nézegetni.

Időn belül is ott voltak?


Tulajdonkeépen nekem soha semmi csík nem colt, ha nem voltam terhes.. nagyítóval sem..

De mostanság többen panaszkodtak reagens helyére és száradási csíkra

2020. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Mindkettő negatív. Mikor kellett volna megjönnie?
2020. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Pozitív,egyértelmű.Utolsó vak vagy?
2020. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Én ezeket még nem venném pozitívnak. Ahhoz ugyanolyan vastagságúnak és rózsaszínnek kellene lennie a 2.csíknak. Szerintem próbálkozhatnál érzékenyebb teszttel. Amúgy mikorra nem várod? Az sem elhanyagolható. 🤞
2020. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Mindkettő negatív. Száradási csík van rajta.
2020. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki a facellet, nekem nem volt az xepil sose szaradasi csikos, de azert nem egyertelmu ez a teszt.
2020. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Látok valamit, de erre babaruhát még nem vennék. Majd 3-4 nap múlva tesztelj újra. Az se baj, ha nem ezzel a szarral.
2020. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Még van 3 nap a nemvártig. Tehát még van időm. Görcsölgettem, hangulat ingadozásaim vannak, emiatt néztem meg, hátha korábban volt ovulációm. De nagyon meglepett, hogy mindkét nap ilyen vékony csíkos lett. Volt már korábban szellemcsíkom, de sosem ismétlődött meg egy következőnél.

Most a “karantén” miatt csak Tesco Auchanba tudok menni, nem akarok fölöslegesen drogériába, gyógyszertárba menni. Így csak Xepilt találtam meg valami nagyon magyar gyártásút..

2020. máj. 7. 07:56
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Az első az talán halvány pozi... a másodikon viszont fura a csík. Ne éld bele magad, de ezek okod adnak a további tesztelésre. Drukkolok! Nekem aaz x-epil nem várt előtt nem is lett egyértelmű csak pont a nem várt napján :D Minden nap teszteltem előtte.
2020. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom, nekem 1 hét után volt ilyen. [link]
2020. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!